نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
سیاسی

ذوق زدگی مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما از اظهارات نبوی علیه تاج‌زاده

منبع
فارس
بروزرسانی
ذوق زدگی مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما از اظهارات نبوی علیه تاج‌زاده

فارس/ مديرکل روابط عمومي سازمان صدا و سيما در پاسخ به اظهارات اخير مصطفي تاج‌زاده عنوان کرد: در وبلاگم قضيه برخورد اتفاقي با آقاي بهزادنبوي و گلايه‌هايش را از تاجزاده نوشتم که کلاً معتقد بود اظهار نظرهاي اين آدم را نبايد جدي گرفت چون نمي‌تواند اَهَم و في‌ اَلاهَم کند.

محمدحسين رنجبران مديرکل روابط عمومي سازمان صدا و سيما در صفحه شخصي خود نسبت به اظهارات اخير مصطفي تاج‌زاده فعال سياسي اصلاح طلب واکنش نشان داد.
رنجبران در اين زمينه نوشت: حدود شش، هفت سال پيش در وبلاگم قضيه برخورد اتفاقي با آقاي بهزادنبوي و گلايه هايش را از رفيقش مصطفي تاج‌زاده نوشتم،کلا معتقد بود اظهار نظرهاي اين آدم را نبايد جدي گرفت چون نمي‌تواند اهم و في‌الاهم کند.

وي تاکيد کرد: ما هم مصاحبه‌ي اخيرش را جدي نمي‌گيريم اما، به قول سام درخشاني در «خوب، بد، جلف» ديگر همه مي‌دانند اگر حمايت‌هاي ويژه صداوسيما از دولت و شخص رييس جمهور نبود و اين آرامش را ميان مردم به‌وجود نمي‌آورد، معلوم نبود دولت چه وضعي مي‌توانست داشته باشد. «اين را ديگر همه مي‌دانند»!


به گزارش فارس تاج‌زاده در مصاحبه‌اي با روزنامه آرمان ملي با اپوزيسيونِ رئيس جمهور خواندن صداوسيما گفته بود:

«به همين دليل مي‌گويم نمي‌شود يک نفر رئيس‌جمهور شود و صداوسيما اپوزيسيون او شود. کجاي دنيا صداوسيماي يک کشور در راس مخالفان رئيس‌جمهور منتخب اکثريت مردم باشد. البته کشور مي‌تواند شبکه‌هاي راديو تلويزيوني مخالف دولت داشته باشد اما حداقل يک شبکه هم بايد در اختيار رئيس‌جمهور باشد و از دولت دفاع کند.

از اولين روزي که آقاي روحاني راي آورد، صداوسيما بيشتر از صداي آمريکا عليه روحاني کار کرده است. زمان رئيس‌ دولت اصلاحات هم همين بود. دو سال آخر احمدي‌نژاد يعني پس از قهر يازده روزه او، که از چشمشان افتاد، همين رفتار را با او کردند. رئيس‌جمهور بايد شبکه راديويي و تلويزيوني حامي خود را داشته باشد، البته مخالفانش نيز بايد شبکه راديويي و تلويزيوني داشته باشند. نمي‌شود صداوسيما فقط در دست مخالفان دولت باشد».

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره