ايرنا/ عضو هيات اجرايي شوراي وحدت، درباره تدبير مناسب سيد حسن خميني براي انصراف از رقابت انتخابات خرداد ۲۸ خرداد، گفت: نوه امام (ره) بايد يادگار انقلاب بماند و معتقدم عرصه رياست جمهوري قطعا آقا سيد حسن را دچار چالش مي‌کرد و او نشان داد در مسير نظام با رهبر انقلاب همدل و همراه است.

محمد جواد محمدي نوري، عضو هيات اجرايي شوراي وحدت روز شنبه با اشاره به اسامي افرادي که اين روزها از سوي رسانه‌ها به عنوان نامزد رياست جمهوري نام برده مي‌شود، گفت: هر دو جريان در طول اين ۴ دهه با چالشها و خطاهاي راهبردي فراواني روبرو بودند و مردم از وعده هاي دروغين خسته شده اند و در پي رييس جمهوري صادق، کارآمد و عملگرا هستند.
دبيرکل جمعيت جوانان انقلاب اسلامي افزود: با همه فرصت سوزي‌ها و اشکالات موجود در جريان اصولگرايي،  اينکه فکر کنيم بدون هيچ بازي، برنده مسابقه شويم سخت در اشتباه هستيم. اين جريان بايد عقلانيت را سرلوحه کارشان قرار دهد.
محمدي نوري با اشاره به توانايي و ظرفيت سازي و کارآمدي سيد ابراهيم رييسي و عملکرد بهينه و موثر او در مدت مسووليت قوه قضاييه، پيش بيني کرد او تنها فردي است که مي‌تواند با تحقق اجماع اصولگرايان،اين جناح را از اين حالت نجات دهد.
وي افزود: معتقدم شانس رييسي بيش از ساير گزينه‌هاست هر چند بناي شوراي وحدت حتي با اولويت قراردادن رييسي، ادامه مذاکره با ساير نامزدهاي اين جريان و دعوت از آنان و استماع برنامه و تيم مورد نظر آنان است.
محمدي نوري، انتخابات را يک فرصت براي همه بخشهاي نظام دانست و گفت: مردم امروز در پي ايجاد اشتغال مولد، امنيت پايدار، توليد و حمايت از توليدات داخلي، کاهش قيمت و کنترل ارز و تورم، ثبات اقتصادي، تامين مسکن مناسب مردم، رفاه نسبي و ارزاني اقلام اوليه معيشت در زندگي هستند و کار رييس جمهوري بعدي قطعا با اين هدفها بسيار سخت است اما يادمان نرود ما در سرزميني زندگي مي‌کنيم که مي‌شود هر هدفي را با توجه به امکانات و سرمايه‌هاي ملي و موهبتهاي الهي محقق سازيم و باعث شويم اعتماد مردم عزيزمان برگردد.
عضو هيات اجرايي شوراي وحدت اصولگرايان يادآور شد: برنامه اقتصادي قابل اجرا، محور رقابت نامزدهاي رياست جمهوري است و داشتن برنامه اقتصادي براي حل مسائل کشور برگ برنده نامزد مورد نظر مردم محسوب مي‌شود.
محمدي نوري با اشاره به چشم انداز ۱۴۰۴ و رسيدن ايران به قله اول منطقه، گفت: با وجود سرمايه‌هاي جوان اين سند از قابليت خوبي برخوردار  است و حتي معتقدم با بهره گيري از توانايي جوانان مي‌توانيم چون کشورهاي پيشرفته به توسعه يافتگي توام با ثبات اقتصادي دست يابيم.
اين فعال اصولگرا اظهار اميدواري کرد که در برنامه آينده کشور تکليف برجام روشن شود و به يقيين تحقق برجام منوط به همدلي همه مسوولان و صدالبته با حفظ منافع ايران است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar