آخرین خبر/ چند روز تا آغاز رای‌گیری انتخابات ریاست‌جمهوری باقی مانده است و همه نگاه‌های به سمت نامزدهایی معطوف شده که احتمال کناره‌گیری‌شان بیشتر است. واکنش‌ها به این موضوع و سایر اخبار انتخاباتی را در ادامه بخوانید.

ائتلاف‌ها به کجا می‌رسد؟

اما و اگرها درباره رفتن و ماندن برخی از نامزدها قوت گرفته است که وضعیت پیچیده‌ای را ایجاد کرده است. امروز بعضی از افراد به این موضوع واکنش نشان داده‌اند.

محسن مهرعلیزاده اعلام کرد تا آخر انتخابات با قدرت هستم و کنار نخواهم رفت.

شنیده‌ها حاکی از این است که محسن رضایی قصد کناره گیری ندارد. اطلاعات بیشتر در لینک زیر آمده است.


اظهارات حدادعادل درباره کناره‌گیری برخی نامزدها به نفع رئیسی را در ادامه ببینید.

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 1400 چقدر وقت دارند تا انصرافشان را اعلام کنند؟ ویدئوی زیر در پاسخ به این سوال آمده است.

نامزدی که افشاگری کرد

علیرضا زاکانی، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری از یک فساد ۲۵۰ هزار میلیارد تومانی در جریان یک خصوصی‌سازی و واگذاری به سه برادر افشاگری کرد.

داماد روحانی وارد می‌شود

کامبیز مهدی‌زاده، داماد رئیس جمهور انتقادات به پدر خانم خود را تاب نیاورد و طی یادداشتی کنایه آمیز به شدت از نامزد‌های انتخاباتی انتقاد کرد. این یادداشت در لینک زیر آمده است.


کاندیدایی که علی مطهری از او حمایت کرد

علی مطهری با انتشار یادداشتی در اینستاگرام از عبدالناصر همتی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.


زنگنه سکوتش را شکست

بیژن زنگنه، در واکنش به سخنان کاندیداهای ریاست‌جمهوری درباره قرارداد کرسنت و افزایش قیمت بنزین گفت: ترجیح کشور تا حالا این بوده که وارد پرونده کرسنت نشویم؛ اگر قرار شد وارد شویم ما حرف‌های زیادی داریم. تصمیم‌گیری درباره افزایش قیمت بنزین در مصوبه دولت چاپ شده و در اختیار همه هم هست. در این مصوبه نوشته شده دولت در اجرای تصویب سران محترم سه قوه این تصمیم را گرفت.

توییت‌گردی انتخاباتی

سری به دنیای توییت‌های انتخاباتی می‌زنیم.

به وقت تحلیل‌های انتخاباتی

گزیده تحلیل‌های انتخاباتی را از رسانه‌های گوناگون تقدیمتان می‌کنیم.

مناظرات انتخاباتی به پایان رسید اما آنچه از این مناظرات بر جای ماند نه مباحث کارشناسی مفید برای مردم که مباحثی بی سر و ته، بدون برنامه‌ریزی، حداقلی و از سر اجبار بود. روزنامه «آرمان ملی» مطلبی در این باره به رشته تحریر درآورده است.

آنچه از وضعیت جبهه اصلاحات در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری برمی‌آید، سردرگمی و بلاتکلیفی نسبت‌به نوع حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری‌1400 است. تحلیل «صبح نو» در این باره را بخوانید.

سرگیجه اصلاحات
سرگیجه اصلاحات

1400/03/24 - 19:14

روزنامه «آرمان ملی» مطلبی را با عنوان «مناقشه برسرماندن یا کناره گیری این4 نفر» درباره کناره رفتن 4 نامزد اصولگرا منتشر کرده است.به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar