مهر/ فرمانده کل ارتش جمهوري اسلامي ايران به مناسبت عيد غديرخم با حضور در منزل شهيد منصور قيصري شاد با خانواده اين شهيد ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي ارتش، سرلشکر سيدعبدالرحيم موسوي، فرمانده کل ارتش جمهوري اسلامي ايران به مناسبت عيد غديرخم با حضور در منزل شهيد منصور قيصري شاد با خانواده اين شهيد ديدار و گفتگو کرد.

وي در ديدار با خانواده شهيد منصور قيصري شاد ضمن تبريک عيد سعيد غديرخم، گفت: باور و اعتقاد راسخ داريم که شهادت، بالاترين مدال افتخار و حياتي جاودانه است و امروز عزت و آبرويي که نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران دارد، به برکت خون شهدا و خانواده‌هاي آنها است.

فرمانده کل ارتش افزود: اگر زندگي‌ها براساس صداقت، عشق و علاقه شکل گيرد، محدوديت‌ها و محروميت‌هاي زندگي هيچ گاه مانع رشد و پيشرفت نمي‌شود.

سرلشکر موسوي با بيان اينکه کساني که لباس مقدس سربازي را مي‌پوشند از همان روز اول با شهادت عجين هستند، تصريح کرد: ما در پناه ايثارگري‌هاي اين شهداي والامقام و رشادت‌هاي مثال‌زدني آنها امروز در دنيا سرافراز و سربلند هستيم.

گفتني است، فرمانده کل ارتش به پاس جانفشاني اين شهيد بزرگوار و مجاهدت‌هاي همسر ايشان در تربيت و پروش فرزندان، نشان فداکاري را به اين بانوي بزرگ اهدا کرد و همچنين از تمبر ياد بود سرهنگ شهيد منصور قيصري شاد رونمايي شد.

در اين ديدار، امير سرتيپ ابراهيم گلفام جانشين معاونت فرهنگي و تبليغات دفاعي ستاد کل، امير سرتيپ دوم محمد رضا فولادي، رئيس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس ارتش و سردار سليماني معاون فرهنگي و پژوهشي بنياد شهيد و امور ايثارگران نيز حضور داشتند.

شهيد منصور قيصري‌شاد از کارکنان نيروي هوايي ارتش و متخصص توپ و پدافند ضد هوايي بود. اين شهيد والامقام در سال ۶۶ در بمباران دزفول به درجه رفيع شهادت نائل آمد. وي داراي يک فرزند پسر و يک فرزند دختر است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar