فارس/ رئیس سازمان انرژی اتمی در ادامه دیدارهایش در حاشیه نشست عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین با دبیرکل وزارت خارجه اتریش دیدار و درباره مناسبات دوجانبه و آخرین تحولات برجام به گفت‌وگو پرداخت.

«عباس باقرپور اردکانی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در توئیتی از دیدار دبیرکل وزارت خارجه اتریش با محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در اتریش خبر داد.

وی در توئیتی در این خصوص نوشت: نشست سازنده و صمیمی محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی و «لانسکی تیفنتال» دبیرکل وزارت امور خارجه اتریش در حاشیه نشست عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در اتریش پایتخت وین برگزار شد.

سفیر ایران اضافه کرد: دو طرف ضمن تقدیر از روابط دوجانبه تاریخی ایران و منافع مشترک، درباره آخرین تحولات مرتبط با برجام به گفت‌وگو پرداختند.

 

در این نشست علاوه بر عباس باقرپور اردکانی، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و بهروز کمالوندی معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی حضور داشتند.

به گزارش فارس، محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران که به منظور شرکت در شصت و پنجمین کنفرانس عمومی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین پایتخت اتریش به سر می‌برد، ضمن شرکت در این نشست و ایراد سخنرانی با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در دیدار با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در خصوص مسائل فنی، نحوه تعاملات و همکاری‌های آتی بر اساس قوانین و مقررات گفت‌وگو کرد.

اسلامی همچنین با «الکسی لیخاچیوف» رئیس شرکت دولتی روس اتم و وزیر مشاور در امور اقتصادی و انرژی آلمان به‌ صورت جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید

instagram.com/akharinkhabar