ایسنا/ سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان تاکید کرد: ایران یکی از قدرت‌های نظامی نیرومند در جهان است که توانمندی‌های دفاعی‌اش برای ایجاد بازدارندگی است. 

سید عباس موسوی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان در مراسم پرشکوه جهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس ملت ایران که با حضور دیپلمات ها و نمایندگان نظامی خارجی در باکو برگزار شد، گفت: امروز هیچ قدرت قلدر خارجی نمی‌تواند حتی فکر تجاوز به ایران را به مخیله اش راه دهد.
وی خاطرنشان کرد : جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت های نظامی نیرومند در جهان است که توانمندی های دفاعی اش برای ایجاد بازدارندگی و مقابله با هرگونه تهدیدات خارجی است. 
این دیپلمات کشورمان همچنین بیان کرد:  قدرت نظامی ایران در خدمت صلح و ثبات منطقه و جهان و همه کشورهای دوست و مسلمان است.  قدرت واقعی ایران از روح ایثار و از خودگذشتگی و اتحاد مردمش نشات می گیرد.
وی ادامه داد: سردار قاسم سلیمانی به عنوان قهرمان جهانی مبارزه با تروریسم یکی از نمونه های اصلی روح ایثار و فداکاری ملت ایران است که توسط دولت تروریست آمریکا ترور شد. 
موسوی در پایان اظهار داشت: او اولین شهید ما در راه مبارزه با تروریسم و افراط گرایی و حفظ ارزشهای والای انسانی نبوده و آخرین آن هم نخواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar