فارس/ عضو هیات رئیسه مجلس گفت: آقای رئیسی در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل ثابت کرد که با ایستادگی و کار جهادی می‌توان تحریم‌ها را بی‌اثر کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر گفت: آقای رئیسی در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل از یک سو توطئه‌های استکبار را برملا کرد و از سوی دیگر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشید.
وی افزود: سخنرانی آقای رئیسی دارای نکات آموزنده‌ای برای همه جهان بود و درواقع پیام انقلاب اسلامی را در همین زمان کوتاه سخنرانی به جهانیان اعلام کرد.
عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: آقای رئیسی در سخنرانی خود ثابت کرد که با ایستادگی و داشتن انگیزه و نیز کار جهادی می‌توان نسبت به خنثی سازی تحریم‌ها اقدام کرد.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور کشورمان در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل استحکام و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و نیز ثبات سیاسی در کشورمان را به جهانیان نشان داد و پیام اقتدارآمیز ملت ایران را به جهانیان رساند.
وی در پایان گفت: سخنرانی آقای رئیسی حاوی پیام دوستی و در عین حال اقتدار نظام جمهوری اسلامی در سطح جهان بود که با دوستان روابط کاملا صمیمانه‌ای داریم و با دشمنان ذره‌ای از موضع خود عقب نمی‌نشینیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar