دیده‌بان ایران/ علیرضا زاکانی شهردار تهران با صدور حکمی مردیم اردبیلی را به عنوان مشاور امور بانوان شهردار تهران منصوب کرد.

مریم اردبیلی متولد سال ۱۳۵۳ بوده و آینده‌پژوه، پزشک و کارشناس مسائل زنان و خانواده است.خانم اردبیلی از جمله افرادی است که بر افزایش اولاد در خانواده های ایرانی تاکید دارد و بارها در گفت گوهایش اعلام کرده که مادران ایرانی حداقل باید پنج فرزند داشته باشند.

او معتقد است که موج انرژی و نشاطی که هر فرزند با تولد خود برای مادر به ارمغان می‌آورد بازتابی از نشاط در چهره زن دارد و اگر مادر چند فرزند باشی و از این کار لذت ببری روح بسیار جوانی خواهی داشت.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ مشاور تازه علیرضا زاکانی همچنین در گفت و گوی خودش با خبرگزاری فارس گفته بود که برخی فکر می‌کنند زمانی که یک فرزند دارند و خرج زیادی دارد خرج دو فرزند ضربدر 2 خواهد شد در حالی که بعد از تولد فرزند دوم مخارج دو برابر نخواهد شد و با توجه به تجربه‌ای که والدین کسب کرده‌اند می‌توانند هزینه‌ها را خیلی بهتر مدیریت کنند و هزینه‌های بی‌فایده را به‌راحتی تشخیص داده و از آنها پرهیز کنند مثلاً دختر کوچک من که فرزند پنجم ماست وارث یک کتابخانه 700 کتابی است که به تدریج برای فرزندانم خریده‌ام.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar