logo
  1. برگزیده
سیاسی

انتقاد تند داماد روحانی از نرخ دلار: گینس رکورد بی‌سابقه رئیسی را ثبت کند

منبع
ديده‌بان ايران
بروزرسانی
انتقاد تند داماد روحانی از نرخ دلار: گینس رکورد بی‌سابقه رئیسی را ثبت کند

دیده‌بان ایران/ داماد روحانی در انتقاد از رئیس جمهور گفت: بنده از مسئولان ثبت رکوردهای گینس دعوت می‌کنم که رکورد بی سابقه آقای رئیسی را در رساندن نرخ دلار به 33 هزار تومانی را ثبت کنند، باید در کتاب رکوردهای گینس این نوع مدیریت آقای رئیسی به یادگار بماند.

کامبیز مهدی‌زاده، داماد حسن روحانی، رئیس جمهوری سابق در واکنش به توییت روز گذشته روزنامه ایران در رابطه با دیدار روحانی، ناطق‌نوری و سید حسن خمینی به خبرنگار دیده‌بان ایران گفت: بنده افسوس می خورم که سطح روزنامه ایران تا این اندازه پایین آمده که اولا عکسی را منتشر کرده که مربوط به سال‌های گذشته بوده است یعنی حتی در این عکس مرحوم هاشمی رفسنجانی هم حضور داشتند
وی افزود: آقایان با برش این عکس، سعی داشتند به مخاطب بگویند که این عکس از دیدار اخیر آقای روحانی با سایر بزرگان است! این نوع حرکات، سطح روزنامه ایران را در حد شب‌نامه پایین آورده است.
داماد رئیس جمهور پیشین جمهوری اسلامی اظهار کرد: از سویی دیگر انگار برخی با اجماع عقلا مشکل دارند! هر کسی جلسه می‌گذارد این آقایان علیه‌اش مطلب می‌نویسند! بفرمایید بگویید اصلا کسی وجود دارد که شما با او مشکل نداشته باشید؟!
مهدی‌زاده در خصوص سطح و درجه روزنامه ایران گفت: سطح روزنامه ایران به حدی پایین آمده که به این موارد واهی می‌پردازد!
او خطاب به ابراهیم رئیسی خاطرنشان کرد: جا دارد از همین تریبون شما استفاده کنم و از همین تریبون به دولت آقای رئیسی تبریک ویژه بگویم که در طول 10 ماه توانست دلار را تا این حد بالا ببرد.
داماد حسن روحانی اظهار کرد: بنده از مسئولان ثبت رکوردهای گینس دعوت می‌کنم که رکورد بی سابقه آقای رئیسی را در رساندن نرخ دلار به 33 هزار تومانی را ثبت کنند! باید در کتاب رکوردهای گینس این نوع مدیریت آقای رئیسی به یادگار بمان،! روزنامه ایران به‌جای اظهارنظر در خصوص دیدارهای آقای روحانی، به دلار 33 هزار تومانی و سکه 16 میلیونی بپردازد.
وی ضمن تایید دیدار جمعه شب حسن روحانی با سید حسن خمینی، اظهار کرد: جمعه شب، آقای روحانی و سید حسن خمینی یک دیداری با هم داشتند اما آقای ناطق نوری در این جلسه حضور نداشتند؛ مثل اینکه  اطلاعات غلط به روزنامه ایران داده‌اند.

سطح روزنامه ایران در سطح مخاطبان برنامه‌های کودکان و نوجوانان است

مهدی‌زاده در واکنش به خبر روزنامه ایران به دیده بان ایران اضافه کرد: سطح روزنامه ایران در سطح مخاطبان برنامه‌های کودکان و نوجوانان است و بنده پیشنهاد می‌کنم به‌جای پرداختن به این مسائل، به جراحی اقتصادی‌شان بپردازند! آقایان قرار بود با این جراحی اقتصادی بیمار را درمان کنند اما نه تنها باعث بهبودی وضعیت بیمار نشدند بلکه کار را به شیمی درمانی رساندند.
داماد حسن روحانی خطاب به حسین شریعتمداری گفت: روز گذشته آقای حسین شریعتمداری نوشتند که فقط داماد آقای روحانی از عملکردش دفاع می‌کند.
وی اضافه کرد: جا دارد به آقای شریعتمداری بگویم شما یا شمارش بلد نیستید یا یادتان رفته که چند میلیون نفر به آقای روحانی رای دادند! یعنی چی شما می‌گویید ما انقلابی هستیم؟! یعنی مابقی مردم منافق‌اند؟! آقای شریعتمداری چرا تفرقه و دودسته‌گی ایجاد می‌کنید؟!
مهدی‌زاده گفت: روزنامه‌های حال حاضر با حسن‌ها مشکل دارند! وقتی حسن‌ها جمع می‌شوند، تن و بدن این افراد می‌لرزد. جا دارد بگویم که بانیان وضع موجود کسانی هستند که در زمان دولت آقای روحانی، دولت سایه تشکیل دادند و امروز روی صحنه هستند.
مهدی زاده در پایان در خصوص جراحی اقتصادی خاطرنشان کرد: آقایان شما قبل از این حراجی اقتصادی هم یک کیلو برنج را به 120 هزار تومان رسانده بودید حالا بماند تا چند ماه دیگر قیمت برنج تا چه اندازه بالا خواهد رفت! با این جراحی اقتصادی، اقتصاد کشور رو به موت و نابودی‌ست.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

دانلود اپلیکیشن آخرین خبر