فارس/ نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس جزئیاتی از نشست مشترک این کمیسیون با معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران را تشریح کرد.

عباس مقتدایی، نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، به تشریح جزئیات نشست امروز این کمیسیون با حضور  امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت:جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور جمعی از امرا و فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی، برگزار شد.
نماینده مردم اصفهان افزود: در این جلسه بخش‌های مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران گزارشات مرتبط با هر یک از مجموعه‌های ارتش را ارائه کردند و پس از استماع این گزارش‌ها، اعضای کمیسیون امنیت ملی، دیدگاه‌های خود را در این مورد بیان کردند.
وی تصریح کرد: با توجه به این‌که در حال‌حاضر در موعد تدوین بودجه ۱۴۰۲ هستیم، در این جلسه بخش‌های مختلفی که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می‌تواند در بودجه مورد توجه قرار دهد و مقرر شد، تشکیل این قبیل جلسات در راستای حمایت حداکثری از مجموعه‌های مرتبط با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: در پایان این جلسه، آقای جلال‌زاده ریاست کمیسیون امنیت ملی جمع‌بندی دیدگاه‌ها را مطرح کرد و مقرر شد که در آینده نزدیک نسبت‌به برگزاری جلساتی که در آن برخی از تصمیم‌گیرندگان کشور هم حضور داشته باشند، اقدام لازم انجام شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar