ایرنا/ سردار تنگسیری گفت: مردم بزرگ ایران اسلامی بدانید، قدرت واقعی رزمندگان سپاه اسلام در میدان و روز واقعه دیدنی است و در صورت جسارت دشمن، خواهید دید چگونه متحیر، متوقف و در هم شکسته خواهند شد.

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری روز جمعه در یادواره ۳۱۳ شهید والامقام شهرستان کردکوی استان گلستان گفت: در حماسه بزرگ ملی «دفاع مقدس» گنج‌های نهفته‌ای مانند شهید ابراهیم هادی و بقیه شهدای دیگر وجود دارد که هر چه از آن اقیانوس بی کران ایثار و شهادت، مرواریدهای درخشان کشف و استفاده کنیم، تمام شدنی نیست و عمق زندگی شهدا آنقدر بهره‌های فراوان مادی و معنوی در پی دارد که اگر کسی مشغول آن شد، همواره رشد و تعالی می‌یابد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود : طبق آیه شریفه «وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ » «هرگز کسانی را که در راه خدا کشته شده‌ اند مرده مپندار بلکه آنان زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی داده می ‌شوند» بنابراین شهدا زنده‌اند و برای ما دعا می‌کنند. این باور ماست چرا که در عملیات های مختلف، نقش مؤثر شهدا را در کنار خود حس می‌کنیم.
سردار تنگسیری از دوران دفاع مقدس به عنوان یک سرمایه تمام نشدنی و اصیل انقلاب اسلامی نام برد و با بر شمردن درس‌هایی از زندگی شهدا مانند ایثار، فداکاری، مقاومت، شجاعت، شهامت، رشادت، مردم دوستی، مردم داری، گره گشایی از مشکلات، ولایتمداری، اهتمام به رعایت حدود شرعی و اقامه نماز اول وقت، اظهار داشت: شهدا جزو سرمایه‌های حیاتی ملت قهرمان و نظام اسلامی بوده و هستند، آنها همه درس های فضائل اخلاقی را با نمره عالی گذرانده‌اند و برای همه ما الگو هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar