برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo

میدان «انقلاب» مشهد پس از ۱۸ ساعت بازگشایی شد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
میدان «انقلاب» مشهد پس از ۱۸ ساعت بازگشایی شد

تسنیم/ رئیس پلیس راهور خراسان رضوی، گفت: میدان انقلاب مشهد که از عصر دیروز بر اثر سیل مسدود بود، پس از ۱۸ ساعت تلاش ساعتی قبل به صورت کامل بازگشایی شد.

سرهنگ هادی امیدوار در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به سیلاب و گل‌ولای زیاد در میدان انقلاب، با تلاش عوامل عملیاتی، بازگشایی این مسیر از عصر دیروز آغاز شد و سرانجام پس از 18 ساعت تلاش به صورت کامل بازگشایی شد.

وی افزود: خوشبختانه در بحث سیل مشهد مدیریت خوبی صورت گرفت و همه ارگان‌ها و دستگاها پای کار بودند و نیروهای خدمات رسان نیز تمام تلاششان را کردند تا این سیل مدیریت شود، اما جان باختن تعدادی از شهروندان کام‌ همه را تلخ کرد.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: ازروز گذشته ترافیک سنگینی در سطح شهر حاکم است اما اکنون ترافیک تنها در بلوار استقلال، میدان قائم، میدان جهاد و میدان انقلاب سنگین است.

 امیدوار بیان کرد: طبق هشدار هواشناسی برای روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش‌رو نیز بارش‌های شدید رگباری در مشهد و دیگر شهرستان‌های خراسان رضوی ادامه دارد، لذا شهروندان از تردد در مناطق روستایی و ییلاقی خودداری کنند.

در صورت بارندگی شدید، زیرگذر‌ها مسدود خواهد شد

علی سمیعی، مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری مشهد نیز اظهار داشت: با تلاش همکارانمان در بخش‌های مختلف شهرداری، در حال حاضر تمامی مسیر‌ها باز شده است و ترافیک در آن‌ها جریان دارد.

وی افزود: در حال حاضر تمامی مسیر‌ها باز شده است و ترافیک در آن‌ها جریان دارد؛ تنها یکی از لاین‌های زیرگذر میدان انقلاب به‌دلیل وجود گل‌ولای ناشی از بارندگی بسیار شدید شب گذشته، مسدود بود که آن هم با بسیج تجهیزات شهرداری بازگشایی شد.

سمیعی خاطرنشان کرد: تیم‌های سازمان در کنار نیرو‌های راهور در ورودی زیرگذر‌ها و مناطقی که امکان آب‌گرفتگی دارند، مستقر هستند. این تیم‌ها آمادگی دارند تا در صورت شدت‌یافتن بارش و ایجاد آب‌گرفتگی و جاری‌شدن سیلاب، مسیر‌های ورودی به زیرگذر‌ها را با هماهنگی پلیس راهور مسدود کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره