باشگاه خبرنگاران/ رئيس پايگاه يکم پليس آگاهي تهران از دستگيري مادر و پسري که با همکاري يکديگر ۶ ميليارد ريال از منزلي سرقت کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ سيد علي شريفي گفت: چهاردهم تيرماه پرونده‌اي با موضوع سرقت بعنف منزل به دادخواهي يک شهروند خانم از کلانتري ۱۲۳ نياوران براي رسيدگي تخصصي به پليس آگاهي ارجاع شد.

اين مقام انتظامي تصريح کرد: شاکي در تحقيقات به عمل آمده اظهار داشت، دوازدهم تيرماه پدر و مادرم که سالخودره مي‌باشند در خانه حضور داشتند وخانمي که قبلا بعنوان کارگر چندين بار به منزل ما مراجعه داشته و مشغول به کار بوده پس از سرقت مقاديري پول و ۲ قاب ساعت طلا به ارزش تقريبي ۴ ميليارد ريال متواري شده بود که مجددا به بهانه پس دادن اموال مسروقه به منزل پدري من مراجعه کرده و پس از ورود به همراهش يک نفر آقا نيز با سلاح سرد وارد منزل شده و پس از تهديد پدر و مادرم مقاديري طلا – دلار – سکه بهار آزادي – کارت‌هاي اعتباري به ارزش تقريبي ۲ ميليارد ريال کرد و پس از آن با تهديد رسيدي از والدينم بابت اينکه ۵ ميليارد ريال بدهکار مي‌باشند گرفته و سپس محل را ترک کرده اند و پس از آن طي تماس با والدينم خواستار پرداخت ۵ ميليارد ريال وجه نقد شده اند.

سرهنگ شريفي گفت: در گام اول تحقيقات کارآگاهان با استعلام از شرکت خدماتي که متهم فوق را به شاکي معرفي نموده هويت سارق بنام سميرا را استخراج و با همکاري ماموران کلانتري ۱۲۳ نياوران بيست و چهارم تيرماه متهم را دستگير و به پليس آگاهي انتقال يافت.

اين مقام انتظامي بيان داشت: متهم پس از دستگيري ضمن قبول بزه انتسابي به کارآگاهان گفت سرقت از شاکي را با همدستي پسرش به نام وحيد انجام داده است که در يک عمليات ضربتي متهم متواري نيز دستگير و به اين يگان منتقل مي‌شود.
وي عنوان کرد: با دستگيري هر دو متهم و اعتراف صريح به جرم سرقت به دستور مقام قضائي منزل آن‌ها بازرسي و مقاديري از اموال مسروقه کشف وتحويل شاکي مي‌شود.

رئيس پايگاه يکم پليس آگاهي در پايان گفت: با اعتراف صريح متهمان به جرم سرقت با دستور بازپرس دادسراي ناحيه ۳۴ تهران متهمان با قرار مجرميت روانه زندان شدند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar