ايران/ پسر جوان  که براي تمرين خوانندگي به پارک رفته بود در جريان درگيري با چهار مرد مرتکب قتل شد.

چند روز قبل پسر جواني با اورژانس تماس گرفت و از درگيري و زخمي شدن پسري در پارک نهج‌البلاغه تهران خبر داد.
به‌دنبال اين تماس امدادگران اورژانس و مأموران پليس راهي محل حادثه که تونلي داخل پارک بود، شدند.
با حضور امدادگران آنها با بدن نيمه جان پسر جواني مواجه شدند که از ناحيه ران پا مصدوم شده بود. در ادامه پسر جواني که در محل حضور داشت خود را عامل اين جراحت معرفي کرد و دستگير شد.
پس از انتقال مرد مجروح به بيمارستان وي ساعتي بعد جان باخت و بدين ترتيب ايرج به اتهام قتل به دستور بازپرس جنايي در اختيار مأموران اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفت.
وي درباره اين ماجرا گفت: من ليسانس شيمي دارم و در يک داروخانه کار مي‌کنم روز حادثه از شهرستاني اطراف تهران براي ديدن پسر دايي‌ام به تهران آمدم. بعد با هم به پارک رفتيم آنجا تونلي هست که براي آواز خواندن خيلي مناسب است. چون صدا اکو مي‌گيرد براي همين آواز خواندن در اين تونل‌ را دوست دارم. با پسر دايي‌ام راهي پارک شديم مشغول خواندن بودم که چهار پسر جوان وارد تونل شدند. آنها هم مي‌خواستند مثل ما تمرين خوانندگي کنند.
بعد از چند دقيقه سر خوانندگي بحثمان شد سه نفر از آنها با پسر دايي‌ام درگير شدند و من هم با مقتول. او چاقو داشت و به سمت من حمله کرد، من هم به سختي چاقو را از او گرفتم و از تونل خارج شدم. اما او باز هم دنبال من آمد، فقط براي اينکه بترسد به او يک ضربه زدم که به سفيد رانش اصابت کرد.
دوستانش با ديدن اين ماجرا فرار کردند. اما من ماندم و به پليس و اورژانس زنگ زدم. پليس مرا در همان پارک دستگير کرد. من ناخواسته دستم به خون او آلوده شد.
بدين ترتيب متهم براي تحقيقات بيشتر در اختيار کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar