ميزان/ رييس پايگاه يکم پليس آگاهي تهران از دستگيري دايي و خواهرزاده‌اي خبر داد که به بهانه خريد برنج، کلاهبرداري مي‌کردند.
بنا به اعلام پايگاه خبري پليس، سرهنگ کارآگاه علي شريفي از دستگيري دايي و خواهرزاده‌اي خبر داد که به بهانه خريد برنج، کلاهبرداري مي‌کردند. 

رييس پايگاه يکم پليس آگاهي ادامه داد: شانزدهم بهمن سال گذشته پرونده‌اي با موضوع کلاهبرداري براي رسيدگي تخصصي از کلانتري ۱۰۱ تجريش به پايگاه يکم پليس آگاهي ارجاع شد.
وي بيان داشت: شاکي که بنکدار و عمده فروش برنج است با حضور در پايگاه يکم اظهار داشت، بيست و دوم مرداد سال پيش شخصي به وي مراجعه و خود را صاحب رستوراني در تجريش معرفي و خواهان ۵۰۰ کيلوگرم برنج هاشمي درجه يک به ارزش ۱۵۰ ميليون ريال براي رستورانش شد. پس از انجام معامله برنج را بوسيله وانت به آدرس وي برديم و سپس به بهانه اينکه رستوران جا ندارد برنج‌ها را براي انبار به خيابان شريعتي برديم و در آنجا اعلام نمود برنج‌ها را خالي کنيد و بعد از تخليه بنده را براي حساب و کتاب راهي کرد تا به رستوران برگردم، سپس به بهانه اينکه وانت ما سد معبر کرده راننده را به همراه وانت به سر خيابان فرستاده و در غياب او مجددا برنج‌ها را بار زده و سرقت مي‌کند.
اين مقام انتظامي گفت: با ثبت اظهارت شاکي کارآگاهان در راستاي شناسايي کلاهبردار شروع به تحقيق نکرده که با اعزام ماموران به محل تخليه برنج‌ها و پايش محدوده، موفق مي‌شوند شماره پلاک خودروي مورد استفاده کلاهبردار را شناسايي کنند.
وي بيان داشت: با بررسي سرنخ بدست آمده کارآگاهان به اين فرضيه مي‌رسند که کلاهبرداري توسط مالک خودرو به نام وحيد صورت گرفته که با هماهنگي قضائي محل سکونت متهم شناسايي و بيست و ششم مرداد ماه سال جاري طي يک عمليات غافلگيرانه وحيد دستگير و ضمن اقرار به بزه انتسابي عنوان داشت به همراه دايي خود به نام داود اين اقدام را انجام داده است.رييس پايگاه يکم پليس آگاهي در پايان گفت: با اعتراف صريح متهم کارآگاهان نسبت به دستگيري همدست وي اقدام و با ارسال پرونده به دادسراي مربوطه هر دو متهم با صدور قرار تامين مناسب بازداشت در اختيار مرجع قضائي قرار گرفتند

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar