ميزان/ کارشناس سازمان هواشناسي به تشريح آخرين وضعيت آب و هوايي سراسر مناطق کشور پرداخت.

کبري رفيعي آخرين وضعيت آب و هوايي سراسر کشور را تشريح کرد: امروز در خراسان شمالي، شمال خراسان رضوي و بخش‌هايي از استان گلستان بارش باران را داريم که همراه با وزش باد شديد، رگبار و رعد و برق خواهد بود.

وي ادامه داد: همچنين امروز بارش‌هاي پراکنده‌اي را در ارتفاعات البرز مرکزي خواهيم داشت.

اين کارشناس سازمان هواشناسي خاطرنشان کرد: فردا در دامنه‌هاي زاگرس مرکزي بيشتر در استان‌هاي چهارمحال و بختياري، ايلام، لرستان و در کردستان، کرمانشاه، همدان و غرب استان اصفهان بارش باران رخ خواهد داد که باز هم به صورت رگباري و گاهي رعد برق خواهد بود.

وي ادامه داد: در ارتفاعات البرز مرکزي، شمال خراسان رضوي و بخش‌هايي از شمال غرب کشور بارش خفيف صورت خواهد گرفت.

اين کارشناس سازمان هواشناسي در روز چهارشنبه احتمال دارد که در ارتفاعات زاگرس، مناطقي از غرب و شمال غربو ارتفاعات البرز غربي باران خفيفي رخ دهد.

وي ادامه داد: در روز‌هاي پنج‌شنبه و جمعه در سواحل درياي خزر، اردبيل و ارتفاعات البرز مرکزي بارش باران را خواهيم داشت.

اين کارشناس سازمان هواشناسي خاطرنشان کرد: همچنان پديده غالب در کشور طي سه روز آينده در نوار شرقي کشور به ويژه در سيستان و بلوچستان و منطقه زابل وزش شديد باد و وقوع گرد و خاک خواهد بود.

رفيعي در پايان تصريح کرد: تهران امروز آسماني صاف تا قسمتي ابري همراه با وزش باد را خواهد داشت که حداکثر دما در آن به ۳۰ درجه سانتيگراد مي‌رسد.

اين کارشناس سازمان هواشناسي در پايان خاطرنشان کرد: تهران امروز نسبت به روز گذشته با يک درجه کاهش روبه‌رو شده و حداقل دماي فردا به ۲۱ درجه سانتيگراد مي‌رسد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar