تسنیم/ معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: این معاونت از تمامی ایده‌ها و خلاقیت‌های مهارتی و کارآفرینی دختران دانشجو حمایت می‌کند.

معصومه ابتکار امروز در مراسم رویداد منطقه‌ای کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر «کمند» که در دانشگاه حضرت معصومه(س) به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: تقویت جنبه کاربردی دانش‌های روز در عرصه اقتصاد مقاومتی دارای اهمیت زیادی در نظام است.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده افزود: باید آموزش مهارت‌های عمومی دختران دانشجو افزایش یابد، چرا که آموزش مهارت‌های عمومی بستری مهم برای اشتغال بانوان فارغ‌التحصیل و دانشجویان دختر است.

وی تصریح کرد: آموزش مهارت‌های عمومی همچون مهارت‌های کاربردی است و در شرایط شیوع کرونا اهمیت این آموزش‌ها خود را به خوبی نشان داد.

ابتکار بیان کرد: رویداد کمند نیز فرصت مهمی برای کسب مهارت‌های کاربردی است تا در پایان سال تحصیلی بتوانند از ظرفیت‌های خوب در مسیر مهارت‌آموزی و خلاقیت بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان دختر در رویداد مهارت و نوآوری می‌توانند از مهارت‌های بسیار زیادی در اشتغال و خلاقیت برخوردار شوند و دولت در طول سال‌های اخیر حمایت‌های خوبی در این عرصه داشته است و این معاونت از تمامی ایده‌ها و خلاقیت‌های مهارتی و کارآفرینی دختران دانشجو حمایت می‌کند.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: با توجه به قرار داشتن کشور در شرایط دشوار تحریم، رویداد کمند یک حرکت امیدبخش و مفید و کاربردی به شمار می‌رود و باید تداوم داشته باشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar