ايسنا/ فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در پيامي با تبريک پيشاپيش هفته ناجا به کليه کارکنان اين مجموعه شروع اين هفته را ۲۷ مهرماه عنوان کرد.

متن پيام سردار حسين اشتري بدين شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحيم

السلام عليک يا اباعبدالله الحسين(ع)

سيزدهم مهرماه در تقويم رسمي کشور ما به نام پرافتخار روز نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران ثبت شده است. اين نامگذاري شايسته فرصتي يک هفته اي را پديد آورد تا اين نيروي عظيم ولايي در ارتباطي نزديک تر و صميمي تر با ولي نعمتان خود که مردم شريف و انقلابي هستند، به بازخواني کارنامه تلاش ها و فداکاري هاي خود پرداخته و از پيشنهادات، نظرات و نقدهاي آحاد ملت ايران بهره مند گردد.
امسال، اما به دليل تقارن اين روز با ايام اربعين حسيني و ديگر مناسبت هاي مذهبي و پايان ماه صفر که دوره اوج خدمتگزاري عاشقانه ناجا به محضر اهل بيت پيامبر خدا و شيفتگان ائمه هدي صلوات الله عليهم اجمعين بوده است، مقرر شد مراسم هفته ناجا به فضل الهي از ۲۷ مهر ماه آغاز شود و تا ۲ آبان ماه با شکوه هرچه بيشتر برگزار گردد.
با اين حال، بر خود لازم مي دانم روز نيروي انتظامي را به يکايک همسنگران و همکاران عزيز و خانواده هاي گرامي آنان تبريک عرض کرده و ضمن خداقوت، سلامت و سعادت آنان را از خداوند متعال مسئلت نمايم.
اطمينان دارم با پيروي از تدابير و فرامين فرمانده معظم کل قوا، حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي(مدظله العالي)، نيروي انتظامي پوياتر و کارآمدتر از هميشه حافظ امنيت و آسايش همه مردم خواهد بود. ان شاءالله»

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar