تسنيم/ دو شرور که براي افزايش فالوورهاي خود در شبکه‌هاي اجتماعي، اقدام به تخريب اموال عمومي مي‌کردند، بازداشت شدند.

به دنبال گزارشهاي مردمي مبني بر فعاليتهاي خرابکارانه از قبيل شکستن شيشه چند ايستگاه اتوبوس، تعدادي از خودروهاي اداري و سازماني توسط افرادي ناشناس در يکي از مناطق جنوب غرب تهران، موضوع در دستور کار تيمي از مأموران پايگاه هشتم پليس امنيت عمومي تهران برزگ قرار گرفت.
تيم عملياتي پليس امنيت با اين فرضيه که عوامل اين ناامني‌ها متأثر از جو حاکم بر فضاي مجازي دست به اين اقدام مجرمانه زده‌اند پس از شناسايي متهمان اقدام به رصد پيچ اينستاگرامي آنها کرده و با هماهنگي قضائي تحقيقات خود را در اين رابطه آغاز کردند.
تيم رسيدگي به پرونده پس از تحقيقات گسترده ميداني سرانجام محل اختفاي يکي از متهمان را در حوالي خيابان ۳۰متري جي شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه وي را دستگير و براي ادامه تحقيقات به پليس امنيت عمومي منتقل کرد.
متهم در بررسي‌هاي به عمل آمده به جرم خود اعتراف و همدست خود را نيز معرفي کرد که مأموران پليس با اطلاعات به دست آمده مخفيگاه متهم ديگر اين پرونده را شناسايي و اين فرد شرور را در محدوده خيابان هاشمي دستگير کردند.
سرهنگ صادق قره‌باقري؛ رئيس پايگاه هشتم پليس امنيت عمومي تهران بزرگ با اعلام اين خبر گفت: کارشناسان خسارت وارده به اموال عمومي تخريب شده توسط اين افراد را حدود يک ميليارد ريال تخمين زده‌اند.
اين مقام انتظامي از معرفي متهمان به دادسرا خبر داد و خاطرنشان کرد: اين افراد تحت‌تأثير تبليغات غلط و کذب کانالهاي تلگرامي و صفحات اينستاگرامي قرار گرفته و به تأسي از اين تبليغات شيطاني، دست به چنين اقدامات مجرمانه‌اي زده‌اند که لازم است والدين نظارت بيشتري بر فرزندان خود داشته باشند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar