ايرنا/ سرپرست پليس راه سيستان و بلوچستان در خصوص کليپ منتشر شده در مورد درگيري بين مامور پليس راه و يک شهروند در فضاي مجازي گفت: بازرسي فرماندهي انتظامي استان بررسي دقيق اين اتفاق را به صورت ويژه در دستور کار خود قرار داده است.
سرهنگ مهدي خمر در اين‌باره اظهارداشت: ظهر روز گذشته کليپي در فضاي مجازي از مشاجره منجر به درگيري فيزيکي احدي از شهروندان در حين اعمال قانون در مورد تخلف از محدوديت‌هاي تردد طرح کاهش اشاعه ويروس کرونا با احدي از ماموران پليس راه در مسيرهاي شمالي استان منتشر شده بود.
وي افزود: بلافاصله پس از اين اتفاق بازرسي انتظامي پليس سيستان و بلوچستان وارد عمل شده و بررسي دقيق موضوع را در دستور کار خود قرار داد.
سرپرست پليس راه سيستان و بلوچستان تصريح کرد: آنچه که محرز بود فيلمبرداري مخفيانه و مغرضانه و بياني به دور از ادب واحترام شهروند با مامور مجري قانون با قصد قبلي در جهت به حاشيه کشاندن اجراي ماموريت پليس راه بود.
وي افزود: هر نوع فيلمبرداري از اجراي ماموريت پليس و ارسال آن براي کانال‌هاي معاند و پخش آن در فضاي مجازي به منظور تبليغات سوء و تشويش اذهان عمومي و خدشه دار کردن خدمات پليس عمل مجرمانه محسوب و برابر مقررات با عوامل تهيه و انتشار اين نوع کليپ‌ها برخورد قانوني خواهد شد لذا هر گونه شکايت يا انتقاد بايد از مراجع قانوني پيگيري شود. 
سرهنگ خمر بيان کرد: ماموران پليس راه همگام با حافظان سلامت به منظور کاهش انتقال ويروس کرونا با تمام توان در خدمت جامعه و شهروندان عزيز بوده و تا پاسي از شب جهت اجراي طرح ممنوعيت تردد خودروها مجاهدانه تلاش مي‌کنند و چنين اقداماتي موجب دلسردي پليس در اجراي ماموريت نخواهد شد و اگر خطاي صورت گيرد طبق مقرارت و قانون رسيدگي مي شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar