فارس/ فرمانده انتظامي شهرستان ري از شناسايي و انهدام باند ۵ نفره قاچاق مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ دوستعلي جليليان فرمانده انتظامي شهرستان ري از دستگيري اعضاي باند ۵ نفره قاچاقچياني  خبر داد که با بلعيدن مواد مخدر آن را به شهرستان ري منتقل مي کردند. 
 
سرهنگ جليليان در تشريح جزئيات خبر فوق اظهارداشت: در رصد اطلاعاتي مشخص شد اعضاي يک باند ۵ نفره سوداگران مرگ با سفر به استان هاي شرقي کشور و تهيه مواد مخدر، آنها را با بلعيدن به شهرستان ري انتقال داده و سپس به توزيع و خرده فروشي آن مي پردازند که در بررسي هاي تکميلي مشخص شد که متهمان به تازگي به  استانهاي مرزي کشور سفر و در حال مراجعت به شهرستان ري هستند.

فرمانده انتظامي شهرستان ري تصريح کرد: در مراقبت هاي ويژه پليسي، خودروي متهمان در جاده قديم حسن آباد شناسايي و در يک عمليات پليسي متوقف شد.

وي با بيان اين که هر ۵ نفر اعضاي اين باند دستگير و بلافاصله به بيمارستان منتقل شدند، افزود: پس از ارائه خدمات درماني از معده اين افراد ۳ کيلو «هروئين» بلعيده شده کشف و متهمان پس از ترخيص از بيمارستان و تکميل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.

سرهنگ جليليان خاطر نشان کرد: پليس در برخورد با بلاي خانمانسوز اعتياد و قاچاقچيان موادمخدر از هيچ تلاش و کوششي دريغ نخواهد کرد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar