همشهري/ تحقيقات پليس درخصوص سرقت تلفن همراه بيماران بيمارستان ميلاد به دستگيري سارقي جوان منجر شد که شغلش سرقت موبايل بيماران بود.

رسيدگي به اين پرونده از چندي قبل، پس از وقوع چندين فقره سرقت در بيمارستان ميلاد از سوي پليس آغاز شد. بررسي‌هاي اوليه نشان مي‌داد سارقي ناشناس با پرسه زدن در بخش‌هاي مختلف بيمارستان گوشي موبايل بيماران را از کنار تخت‌شان سرقت مي‌کند.

تعداد زياد اين سرقت‌ها نشان مي‌داد در پشت پرده اين ماجرا سارقي حرفه‌اي قرار دارد که به شکل سريالي بيماران را به‌عنوان طعمه انتخاب مي‌کند. در اين شرايط بود که مأموران پليس بررسي‌هاي ميداني خود را آغاز کردند.

آنها با بازبيني تصاوير ضبط شده دوربين‌هاي مداربسته به سرنخ‌هايي دست يافتند که نشان مي‌داد عامل سرقت‌هاي سريالي سارقي جوان است. در اين شرايط بود که مأموران موفق شدند او را که در حال پرسه زدن در يکي از بخش‌هاي بيمارستان براي ارتکاب سرقتي تازه بود، دستگير کنند.

متهم که جواني 32ساله است در بازجويي‌هاي اوليه به سرقت گوشي تلفن همراه بيماران اعتراف کرد و گفت: به‌عنوان همراه بيمار در بخش‌هاي مختلف بيمارستان پرسه مي‌زدم و سراغ بيماراني را که تنها بودند، مي گرفتم و وقتي آنها خواب يا بي‌حال بودند موبايل‌شان را از کنار تحت‌شان سرقت مي‌کردم.
سرهنگ عباس کرمي‌راد، فرمانده يگان حفاظت از اماکن عمومي پليس پيشگيري پايتخت با اعلام جزئيات اين پرونده از ادامه تحقيقات از اين متهم خبر داد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar