همشهري/ مرد 42 ساله که پس از قتل همسر 70 ساله‌اش در شهرستان لاهيجان به جنوب شرق کشور گريخته بود، به‌دليل عذاب وجدان خود را تسليم کرد.
اواخر هفته گذشته مردي به يکي از کلانتري‌هاي شهرستان زاهدان در استان سيستان و بلوچستان رفت و مدعي شد که 10روز قبل‌تر همسر خود را در شهرستان لاهيجان به قتل رسانده و جسدش را در خانه ويلايي او دفن کرده است. اين مرد گفت: مدتي قبل به‌طور موقت با همسرم که حدودا 70ساله بود ازدواج کردم. او قبل از من ازدواج ناموفق ديگري داشت و مدتي پس از اينکه به عقد هم درآمديم، اختلافات‌مان شروع شد.
اين اختلافات تا آنجا ادامه داشت که حدود 10روز پيش در خانه‌ ويلايي‌اش در روستاي بازکياگوراب لاهيجان با هم درگير شديم و آنقدر عصباني بودم که او را به قتل رساندم. پس از آن هم جسدش را در گودالي که زير پله‌ها حفر کرده بودم دفن کردم و از آن شهر گريختم و به زاهدان آمدم اما به‌دليل عذاب وجدان تصميم گرفتم خودم را تسليم کنم.
با اعترافات اين مرد، ماجرا به پليس آگاهي استان گيلان مخابره شد و متهم در اختيار آنها قرار گرفت. او روز جمعه همراه با مأموران به محل جنايت رفت و پس از دقايقي حفاري، جسد زن 70ساله از دل خاک بيرون کشيده شد و براي بررسي‌هاي بيشتر در اختيار پزشکي قانوني قرار گرفت. 
به‌گفته سرهنگ حميد محمدي‌نسب، براي متهم قرار بازداشت صادر شده و تحقيقات در اين پرونده ادامه دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar