آخرین خبر/ روزهای زندگی‌مان با حوادث مختلفی گره خورده است که شاید اطلاع از آن‌ها بتواند ما را در برابر آسیب‌های مشابه آگاه سازند. به همین سبب هر شب مهم‌ترین اخبار کاشی جامعه را در قالب بسته خبری به شما مخاطبان گرامی ارائه کنیم.

روز حادثه برادرم به سرکار رفت و من کنار برادرزاده‌ام روی زمین خوابیده بودم. چند دقیقه بعد فردی را بالای سر خودم دیدم که لباس کار برادرم را پوشیده بود. او عروسمان بود که از مدت‌ها قبل به من حسادت می‌کرد و با این انگیزه دست به اسیدپاشی زده است. روند پرداخت به این پرونده را در خبر زیر بخوانید.

*****

آن روز زنی که در طبقه چهارم ساختمانی 5طبقه زندگی می‌کرد نوزاد دخترش را از تراس به حیاط پرتاب کرد و همسایه‌ها با دیدن جسد نوزاد در حیاط، با این تصور که او دچار حادثه شده وحشت‌زده خود را به طبقه چهارم رساندند. سرنوشت دادگاه این زن را در ادامه بخوانید.

*****

با پیدا شدن جسد مردی در جاده امامزاده داوود معلوم شد که این مرد 4روز قبل برای پیدا کردن کار به تهران آمده اما در پایتخت قربانی جنایتی مرموز شده است. جزئیات بیشتر از این ماجرا در خبر زیر آمده است.

*****

نگین وقت لیزرتراپی داشت و به همراه همسرش به کلینیکی در شمال تهران رفت. همسر نگین پشت در اتاق عمل به انتظار ایستاد  اما بعد از یک ساعت اعلام کردند که دستگاه لیزر شارژ ندارد. اما همچنان نگین در اتاق عمل بوده تا اینکه.... سرنوشت تلخ این زن در خبر مربوطه مطالعه کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar