تسنیم/ مدیر منطقه یک  آتش نشانی شهر مشهد از امدادرسانی آتش‌نشانان و نجاتگران ۴ ایستگاه در پی وقوع انفجار منزلی مسکونی که منجر به مجروحیت شدید یک پسر جوان و خسارت به تعدادی منزل و خودرو در بلوار توس شده بود خبر داد.

آتشپاد سوم محمد رضا علیپور اظهارداشت: عصر امروز در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 مبنی بر وقوع انفجار در یک منزل مسکونی و محبوس شدن یک نفر در میان آوار ،ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان و نجاتگران ایستگاه‌های 14،7،36،35 را به محل حادثه در بلوار توس این شهر اعزام کرد.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد، انفجار در خانه‌ای ویلایی با مساحت 60 مترمربعی به وقوع پیوسته که این حادثه ضمن بروز آتش‌سوزی منجر به سوختگی یک مرد جوان ساکن این منزل و تخریب 100 درصدی این واحد مسکونی و خسارت 50 درصدی به 2 منزل مجاور و دو دستگاه خودرو پارک شده در مقابل محل حادثه شده بود.

علیپور تصریح کرد: نجاتگران و آتش‌نشانان بلافاصله ضمن نجات این فرد از میان آوار ، فرد مصدوم را برای انتقال به بیمارستان تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند.علت اولیه این حادثه نشت گاز شهری اعلام شده اما علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar