تسنیم/ مدیرکل دامپزشکی استان تهران گفت: با نمونه برداری دقیق و انجام آزمایشات ملکولی و بررسی‌های ارگانولپتیکی بر گوشت چرخ‌کرده بسته بندی مشخص شد فیلم وجود پنبه در گوشت غیر واقعی است.
سید علی بابایی با اشاره به انتشار فیلم منتشرشده گوشت چرخ‌کرد بسته بندی حاوی پنبه در فضای مجازی اظهار داشت: پیرو انتشار فیلمی در فضای مجازی و ادعای وجود رشته‌های پنبه در گوشت چرخکرده اداره کل دامپزشکی استان تهران در ابتدا اقدام به جمع آوری محصولات تولیدی از فروشگاه های کل استان تهران نمود.
وی افزود: در راستای حفظ حقوق مصرف کننده نمونه برداری دقیق و انجام آزمایشات ملکولی و بررسی‌های ارگانولپتیکی بر روی محصول موجود در بازار صورت گرفت.
مدیرکل دامپزشکی استان تهران در ادامه گفت: پس از انجام آزمایشات دقیق مشخص گردید که ادعای ناشر فیلم غیر واقعی وغیر کارشناسی بوده است.
بابایی در پایان با تکذیب موارد فوق خاطرنشان کرد: موضوع با مستندات آزمایشگاهی و دفاعیات فنی مربوطه و نیز گزارش مسئول فنی بهداشتی بر روند تولید و بسته بندی و ارسال گوشت چرخ‌کرده به فروشگاه‌های عرضه شده با طرح شکایت از ناشر فیلم به دلیل تشویش اذهان عمومی به مراجع ذیصلاح قضایی ارسال شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar