ایرنا/ فرمانده انتظامی زرند از دستگیری ۶ سارق زورگیر شرکت های خصوصی این شهرستان و مرکز استان در عملیات ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ صمدالله ترابی افزود: ماموران پلیس آگاهی در پی اعلام سرقت از کارخانه آسفالت شهرداری زرند به ارزش ۱۰ میلیارد ریال، ضمن انجام تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی از مخفی شدن سارقان در یکی از نقاط شهر کرمان مطلع شدند.
وی اظهار داشت: ماموران با هماهنگی دستگاه قضایی در یک عملیات ضربتی ۶ سارق را دستگیر و در بازرسی از محل اختفای آنان تعدادی چاقو، شمشیر، کپسول هوا برش و مقداری سیم برق مسروقه را کشف کردند.
سرهنگ ترابی بیان داشت: این متهمان در بازجویی های انجام شده به انجام سرقت از کارخانه آسفالت و همچنین ۲ مورد زورگیری دیگر در شهرستان های زرند و کرمان با سرقت اموالی به ارزش ۹ میلیارد ریال نیز اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی زرند با اشاره به اینکه سارقان همگی از اتباع افغانی بودند و با سه دستگاه خودروی پژو تقویت شده و دودزا به صورت شبانه و با تهدید سلاح سرد به نگهبان شرکت ها و اماکن خصوصی حمله ور می شدند و پس از بستن دست و پای آنان اقدام به سرقت می کردند تصریح کرد: این سارقان با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar