رکنا/ وقوع سه قتل در یک روز سه پرونده جنایی مختلف را روی میز بازپرس جنایی پایتخت قرار داد.

نخستین حادثه ساعت سه بعدازظهر شنبه گذشته از سوی مأموران کلانتری 113 بازار به بازپرس ساسان غلامی اعلام شد. ماجرا از این قرار بود که دو کارگر 17 و 24 ساله که در کارگاه تولیدی کار می‌کردند بر سر موضوعی با هم درگیر شدند و در این درگیری کارگر 24 ساله دستش را به دور گردن مقتول حلقه کرد و باعث شکستن گردن و قتل پسر نوجوان شد.

دومین جنایت پایتخت
دومین جنایت ساعت 11 شب شنبه به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. مرد 34 ساله‌ای که برای خرید از خانه خارج شده بود مقابل سوپرمارکت محل با مرد عابر بر سر موضوعی پیش پا افتاده درگیری لفظی پیدا کرد. مرد عابر از روی عصبانیت شیشه نوشابه‌ای را به سمت او پرتاب کرد و قاتل نیز شیشه نوشابه دیگری را برداشته و به زمین کوبید  تا بشکند سپس با شیشه شکسته ضربه‌ای به سمت عابر جوان پرتاب کرد. ضربه‌ای که به قلب وی اصابت کرده و مرگ او را رقم زد.

درگیری و مصرف مشروب
سومین حادثه نیز ساعت 2 بامداد یکشنبه به بازپرس جنایی اعلام شد. پرسنل بیمارستانی در پایتخت اعلام کردند دو پسر جوان دوستشان را به بیمارستان منتقل کرده و مدعی بودند که بر اثر مصرف مشروبات الکلی حالش بد شده است اما پسر جوان دقایقی بعد جان باخت.

با این حال وجود آثار زخم روی بدن یکی از دو پسر جوان نشان می‌داد وی با کسی درگیری پیدا کرده بود . بدین ترتیب باتوجه به مرگ مشکوک پسری که دوستانش مدعی بودند بر اثر مصرف مشروب فوت کرده است، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور بازداشت آنها را صادر کرد. همچنین جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar