فارس/ سازمان اطلاعات سپاه استان گیلان در اطلاعیه ای از شناسایی و بازداشت سه نفر از عوامل ضرب و شتم و هتک حرمت به یک بانوی محجبه در پارک ملت رشت خبر داد.

در پی هتک حرمت و ضرب و شتم یک بانوی محجبه در پارک ملت شهر رشت، سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان گیلان سه نفر از عوامل غیر بومی و بومی این اتفاق ناخوشایند را شناسایی و دستگیر کرد.

در اطلاعیه سپاه قدس گیلان آمده که سربازان گمنام امام زمان (عج) به محض آگاهی از هتک حرمت به یک بانوی محجبه توسط دو زن غیر بومی و یک مرد اهل شهر رشت که ضمن ضرب و شتم سعی در برداشتن چادر از سر این بانو را داشتند، اقدامات شناسایی عوامل این حادثه را آغاز و در سریعترین زمان ممکن متهمان دستگیر شدند.

همچنین سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان از مردم گیلان خواسته تا هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با شماره ۱۱۴ (ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه ) اطلاع رسانی کنند.

گفتنی است شب گذشته سه نفر از هتاکان با حمله ور شدن به سمت یک بانوی محجبه سالخورده در رشت، به دنبال برداشتن چادر از روی سر وی بودند که با مقاومت این بانوی گیلانی مواجه و بلافاصله متواری شده بودند که بلافاصله در کمتر از چند ساعت توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه قدس گیلان دستگیر شدند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar