فارس/ عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه جلسات بررسی پرونده ساختمان‌های ناایمن همچنان در دادستانی برگزار می‌شود، گفت: مناطق ۲۲ گانه شهرداری در کنار قوه قضاییه برای تعیین تکلیف این ساختمان‌ها پیگیری لازم را داشته باشند.

مهدی بابایی درباره لیست نهایی ساختمان‌های ناایمن شهر تهران اظهار کرد: این لیست را باید شهرداری اعلام کند و اعلام آن از نظر ما در شورای اسلامی شهر تهران بلامانع است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه وضعیت رسیدگی به ساختمان های ناایمن به کندی پیش می رود، خاطرنشان کرد: شهرداری هرچه سریعتر باید در این زمینه اقدام و تعیین تکلیف کند، چون پای جان مردم در میان است. شیب تعداد ساختمان‌های نا ایمن نزولی بوده و طیف محدودی نسبت به ایمن سازی اقدام کرده‌اند اما این روند کند است.

وی در ادامه یادآور شد: برنامه ویژه‌ای دارم که هر هفته جلسه‌ای با شهرداران مناطق داشته باشم و موضوع ساختمان‌های ناایمن را با جدیت پیگیری کنم که ببینیم وضعیت چگونه است و به کجا ختم خواهد شد.

رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه جلسات بررسی پرونده ساختمان‌های ناایمن همچنان در دادستانی برگزار می‌شود، تصریح کرد: انتظار می‌رود که مناطق ۲۲ گانه شهرداری در کنار قوه قضاییه برای تعیین تکلیف این ساختمان‌ها پیگیری لازم را داشته باشند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar