رکنا/ رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای محله سلیمانیه خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم 1 دستگاه موتورسیکلت، 1 دستگاه گوشی هوشمند، 600 گرم مواد مخدر از نوع شیشه و تعداد زیادی سلاح سرد کشف گردید.

سرهنگ"محمد گودرزی" با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام خبر مبنی بر نگهداری و فروش مواد مخدر در محله سلیمانیه دستگیری متهم یا متهمان را تیمی از ماموران کلانتری 121 این محل بر عهده گرفته و تحقیقات ابتدایی را آغاز کرند.
وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و رصد های صورت گرفته هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کردند افزود: با اخذ مجوز قضایی به مخفیگاه متهم مراجعه و در یک عملیات منسجم پلیسی متهم را دستگیر کردند و در بازرسی اولیه از مخفیگاه متهم 1 دستگاه موتورسیکلت آپاچی، 1 دستگاه گوشی موبایل سرقتی، 5 قبضه سلاح سرد، تعداد زیادی آلات و ادوات سرقت و 600 گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: متهم 42 ساله در تحقیقات اولیه به بزه انتسابی و فروش مواد مخدر و سرقت در محله سلیمانیه معترف شد که در این خصوص مالباختگان شناسایی و به کلانتری این محل دعوت شدند.سرهنگ محمد گودرزی با اشاره به سوابق سرقت و تحمل حبس متهم در زندان در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر جهت کشف جرائم احتمالی متهم و شناسایی مالباختگان دیگر ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar