ایرنا/ رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: ۲۶ نفر از محکومان موادمخدر محبوس در زندان های ترکیه تحویل جمهوری اسلامی ایران شدند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری آذربایجان غربی، ناصر عتباتی در این زمینه اظهار کرد: طی هماهنگی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص تبادل زندانیان ایرانی از کشور ترکیه، با حضور مسوولان شهرستانی ماکو، این تعداد از محکومان به موادمخدر که در زندان کشور ترکیه محبوس بودند، تحویل جمهوری اسلامی ایران شدند.
وی اضافه کرد: این ۲۶ نفر محکوم پس از طی مراحل و تشریفات قانونی به زندان شهرستان محل زندگی خود معرفی خواهند شد.

خرید جهیزیه به عنوان حکم جایگزین حبس در ارومیه

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی از صدور حکم جایگزین حبس خریداری سه دستگاه تلویزیون تولید داخلی هر کدام به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال به سه نفر از نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره ) جهت استفاده از زلزله زدگان شهرستان خوی خبر داد و گفت: این رای در تداوم صدور مجازات های جایگزین حبس در استان توسط علی عباس زاده رییس شعبه ۱۱۹ دادگاه کیفری دو ارومیه صادر شده است.
عتباتی ادامه داد: این محکومیت به عنوان مجازات جایگزین حبس تعزیری از ۶ ماه حبس تعزیری متهم به اتهام حمل و نگهداری غیرمجاز هفت قبضه سلاح شکاری در شعبه ۱۱۹ کیفری دو ارومیه صادر شد که فرد محکوم نیز با ابراز خرسندی از صدور این رای تمایل خود را اعلام کرد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar