آخرین خبر/ تصور کنید عده‌ای پولدار، با پرداخت مبالغ سنگینی، سعی در شکار انسان‌های سرسخت دارند. در این بین عده‌ای روی موفقیت شکارچی شرط می‌بندند و عده‌ای امیدوارند شکار موفق باشند تا پول بیشتری تصاحب کنند. اما این روند چیز جز التهاب و خشونت محض و عریان نتیجه‌ای ندارد. فیلم «خطرناک‌ترین بازی» که به تازگی قسمت دوم آن پخش شده از این ایده پیروی می‌کند؛ یعنی شکار انسان برای هیجان بیشتر و پول. با معرفی این فیلم که محصول 2023 است و با دوبله فارسی اختصاصی از لینک زیر در دسترس شماست همراه ما باشید.  (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

شکار آدم‌های ناامید در ازای پول

فیلم داستان یک بازی خشن و غیرانسانی با قدمتی دوهزار ساله است. در این بازی عده‌ای به‌عنوان شکارچی درصدد کشتن شکار خود هستند. شکار در ازای زنده ماندن پول بیشتری می‌گیرد و اگر بمیرد هم مبلغی به خانواده‌اش تعلق می‌گیرد. شرکتی که عهده‌دار اجرای بازی است دنبال یک گزینه خوب برای دور جدید است و یک قهرمان سابق بوکس را پیدا می‌کنند که مبلغ سنگینی بدهکار است و برای همین قبول می‌کند نقش صید را برای شکارچی‌ها بازی کند. اما هرچه‌قدر شکارچیان قوی باشند و از ابزارهای قدرتمندی برخورددار باشند میل به بقاء اولین و مهم‌ترین غریزه‌ای است که هر کسی را زنده نگه می‌دارد برای همین یک تقابل جدی و جذاب شکل می‌گیرد که عنصر پرالتهاب فیلم برای جذب و حفظ مخاطب است. (تماشای فیلم با دوبله اختصاصی)

چرا ببینیم؟

اگر طرفدار اکشن‌های مهیج و پرچالش هستید این فیلم را از دست ندهید. البته فیلم به‌خاطر مضمون خشن و سکانس‌های خون‌بارش مناسب کودکان و نوجوانان نیست. اثری داغ که همزمان با اکران جهانی با دوبله فارسی اختصاصی در بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر تقدیم شما می‌شود. برای تماشای این فیلم با نِت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. 

>>> تماشای فیلم با دوبله اختصاصی

اشتراک بخرید، پلی استیشن ببرید!

اگر با نِت همراه محتوای بخش «فیلم و سریال» آخرین خبر را تماشا کنید اشتراک شما رایگان، و حجم مصرفی شما تمام بهاء خواهد بود. اما اگر اشتراک بخرید، هم نت شما نیم‌بهاء خواهد بود، هم دسترسی نامحدود به تمام آثار با دوبله‌های اختصاصی خواهید داشت، هم در 13 فروردین 1402 در قرعه‌کشی جوایز ارزنده‌ای مثل پلی استیشین 5 شرکت خواهید کرد.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


  

.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar