تسنیم/ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان گفت: خبر منتشر شده مبنی بر ورود چند جوان افغانستانی به خانه زن جوان و سرقت از او در محله سلطان‌آباد بهارستان صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

سید امیر احمدی با بیان اینکه تجمع در محله سلطان‌آباد به قصد نزاع دسته‌جمعی بود و با حضور به موقع مأمورین، افراد حاضر متفرق شدند اظهار داشت: برخی کانال‌های خبری بدون اشرافیت به موضوع اخبار کذب را منتشر و جامعه را ملتهب می‌کنند که قطعاً تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.
وی افزود: خبر منتشر شده مبنی بر ورود چند جوان افغانستانی به خانه زن جوان و سرقت و درگیری با مردم در محله سلطان‌آباد صحت ندارد و قویاً تکذیب می‌شود که برخی رسانه‌ها به اشتباه به آن پرداخته‌اند. دادستان بهارستان گفت: رسانه‌ها باید دقت بیشتری در انتشار اخبار داشته باشند و جامعه و مردم را در شرایط نادرست و اشتباه قرار ندهند.

احمدی در پایان با بیان اینکه امنیت روانی و امنیت اجتماعی خط قرمز دادستانی بوده و در این خصوص مماشاتی صورت نخواهد گرفت خاطرنشان کرد: کسانی که با انتشار اخبار کذب امنیت روانی جامعه را بر هم زده و موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم کنند و همچنین افرادی که مردم را تشویق و تحریک به تجمعات غیرقانونی می‌کنند مطابق قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد کما اینکه در این راستا تاکنون یک نفر بازداشت شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar