همشهری/ بیست و ششم شهریور،‌پلیس استان البرز در جریان جنایت هولناک در ویلایی واقع در طالقان قرار گرفت.

قربانیان زن و شوهر میانسالی بودند که تیم جنایی با جسد خونین مرد ۶۵ساله در پارکینگ ویلا و همسر ۶۵ساله او در اتاق خواب طبقه دوم مواجه شد.هردو بر اثر ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و حدود ۲۴ساعت از مرگ آنها می‌گذشت.

هرچند قاتل سعی کرده بود ردی از خودش به جا نگذارد، اما کارآگاهان با توجه به سرنخ‌های موجود و استفاده از شگردهای پلیسی موفق شدند راز این معمای پیچیده را پس از ۶روز کشف کنند. عامل جنایت کسی جز داماد خانواده نبود که به دستور بازپرس جنایی بازداشت شد.

وی که ۴۲ساله است و حدود ۱۱سال قبل با دختر مقتولان ازدواج کرده بود در بازجویی‌ها گفت: از آنجایی که همسرم تنها وارث خانواده‌اش بود تصمیم گرفتم پدر زن و مادرزنم را به قتل برسانم تا هرچه زودتر به ارثیه برسم. با این انگیزه قدم در خانه ویلایی پدرزن و مادرزنم در طالقان گذاشتم. آنها ساکن تهران بودند که معمولا در ایام تابستان برای استراحت به ویلای خود می‌رفتند. من هم سراغشان رفتم و ابتدا پدرزنم را در پارکینگ حیاط ویلا کشتم و بعد سراغ مادرزنم که در اتاق خواب بود، رفتم و او را هم به قتل رساندم تا اموال آنها به خانواده‌ام(همسر و دختر ۹ساله‌ام) برسد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که پسر این زوج سال۹۵ به طرز مشکوکی در پایتخت به قتل رسیده که حالا فرضیه جنایت از سوی این داماد جنایتکار قوت یافته است. البته این موضوع صرفا یک فرضیه جنایی است و تحقیقات برای کشف حقیقت ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar