برای مشاهده نسخه قدیمی وب سایت کلیک کنید
logo
  1. برگزیده
ورزشی

اضافه شدن یک روز جدید به تقویم فوتبال ایران

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
اضافه شدن یک روز جدید به تقویم فوتبال ایران

ورزش 3/نمایندگان مجلس ضمن استماع نظر موافقان و مخالفان پیرامون تعطیلی پنج‌شنبه با پیشنهاد تعطیلی پنج‌شنبه‌ها مخالفت کردند و بر اساس تصمیم اتخاذ شده و در صوت تایید شورای نگهبان روزهای تعطیل ایران به جمعه و شنبه منتقل خواهد شد. پیش از رای‌گیری درباره تعطیلات جمعه و شنبه ، پیشنهاد تعطیلی پنجشنبه و جمعه مطرح شد که پس از استماع نظر موافقان و مخالفان، این پیشنهاد با ۷۵ موافق، ۱۳۲ مخالف و ۵ رأی ممتنع از مجموع ۲۱۷ رد شد.
با این وصف یک روز ویژه به برنامه کاری سازمان لیگ برای برنامه ریزی مسابقات فوتبال اضافه خواهد شد و به نظر می‌رسد مسئولان کمی از از برگزاری بازی‌ها در روز پنج شنبه فاصله بگیرند.
البته طی سال‌های اخیر در فوتبال ایران برنامه ریزی مسابقات فوتبال معمولا ارتباطی به اوقات فراغت مردم نداشته و شاهد برگزاری بسیاری از بازی‌های حساس در روزهای کاری هستیم، ولی در اروپا که بالاترین کلاس فوتبال جهان را دارد، معمولا بازی‌های لیگ در کشورهای مختلف در روزهای شنبه و یکشنبه برگزار می‌شود و این موضوع که این ورزش برای سرگرمی و لذت بردن هواداران است به دقت مورد نظر قرار می‌گیرد. 
به زودی قرار است تعطیلی شنبه به صورت رسمی با تصویب شورای نگهبان اجرا شود و باید دید با این تغییر بزرگ در تقویم هفتگی شاهد چه تغییراتی در برنامه ریزی تصمیم سازان فوتبال ایران خواهیم بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره