نماد آخرین خبر

لالیگا، مقصد غیرمنتظره ستاره آلمانی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
لالیگا، مقصد غیرمنتظره ستاره آلمانی

ورزش 3/متس هوملس مدافع باتجربه دورتموند ممکن است دنیای فوتبال را با پیوستن به باشگاه کمتر شناخته شده رئال مایورکا در لالیگا غافلگیر کند.
طبق گفته‌های تیمو بول، مدیر برنامه‌ای که برای کمک به روند مذاکرات استخدام شده، هوملس تنها با توافق بر سر جزئیات به بازیکن مایورکا تبدیل می‌شود. این خبر پس از قطعی شدن جدایی این مدافع مرکزی که در پایان سال جاری 36 ساله می‌شود، از بوروسیا دورتموند در این ماه اعلام شد.
روزنامه مایورکا گزارش داده است که هوملس به احتمال زیاد برای انتقال به مایورکا باید کاهش دستمزد را قبول کند. اما او در حال حاضر خانه‌ای در این جزیره اسپانیایی دارد و این انتقال می‌تواند با تمایل او برای داشتن زندگی آرام‌تر در این مرحله از دوران حرفه‌ای‌اش مطابقت داشته باشد. مایورکا در فصل 24-2023 لالیگا در جایگاه پانزدهم قرار گرفت، اما در نتیجه رسیدن به فینال کوپا دل ری در سوپرکاپای اسپانیا بعدی شرکت خواهد کرد. آن‌ها در سال 2020 سقوط کرده بودند اما در سال 2021 دوباره به لالیگا برگشتند.
بول نقل قول می‌کند که: «فقط توافق بر سر یک موضوع باقی مانده است. از آنجایی که نه هوملس و نه پدرش اسپانیایی صحبت نمی‌کنند، با من تماس گرفتند. ما همچنین در انتقال نافرجام جان بروکس در سال 2022 مشارکت داشتیم. هوملس به پول اهمیت نمی‌دهد. او فقط می‌خواهد با آرامش زندگی کند.»

دورتموند با تابستانی پر از تقویت روبرو است، تیمی که ادین ترزیچ آن را به فینال لیگ قهرمانان اروپا هدایت کرد، در حال حاضر در حال فروپاشی است. علاوه بر استعفای خود ترزیچ، جدایی هوملس و بازنشستگی مارکو رویس، ماریوس وولف قراردادش تمام شده است، در حالی که انتقال دائمی بازیکنان قرضی جیدون سانچو و ایان ماتسن ممکن است از نظر مالی غیرقابل تحمل باشد. این بدان معناست که اگر این باشگاه می‌خواهد در فصل 25-2024 بوندسلیگا با بایر لورکوزن و بایرن مونیخ رقابت کند، باید وارد بازار نقل و انتقالات شود.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره