نماد آخرین خبر

سپاهان و فرصت عبور از همشهری

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
سپاهان و فرصت عبور از همشهری

ورزش 3/سپاهان اصفهان با رسیدن به فینال جام حذفی فوتبال ایران شانس این را دارد تا برای پنجمین بار به قهرمانی این رقابت‌ها دست یابد.
تیم های استقلال و پرسپولیس که هر کدام با هفت عنوان قهرمانی پرجام ترین تیم‌های رقابت‌های جام حذفی در فصل جاری این رقابت‌ها خیلی زود و در مراحل یک شانزدهم و یک هشتم نهایی با شکست مقابل مس رفسنجان و آلومینیوم اراک از این جام کنار رفتند.
در عین حال سپاهان به عنوان یکی دیگر از پرافتخارترین تیم‌های این رقابت‌ها با پیروزی مقابل گل گهر سیرجان حالا فرصت این را دارد تا با پیروزی مقابل مس رفسنجان به پنجمین قهرمانی رقابت‌های حذفی دست یابد.
سپاهان و ذوب آهن هر دو تیم اصفهانی پرافتخار این رقابت‌ها بعد از استقلال و پرسپو.لیس هر کدام چهار قهرمانی در جام حذفی در کارنامه دارند ضمن اینکه ذوبی‌ها یک بار هم در فینال این رقابت‌ها شکست خورده‌اند.

با این وجود سپاهان شانس این را دارد تا با پیروزی مقابل مس رفسنجان در فینال  و رسیدن به پنجمین قهرمانی از ذوب‌آهن سبقت گرفته و تبدیل به سومین تیم پرجام این رقابت‌ها شود.

آخرین بار سپاهان در فینال جام حذفی فصل 92-91 در ورزشگاه آزادی و در ضربات پنالتی پرسپولیس را شکست داد و قهرمان شد و حالا بعد از یازده سال فرصت این را دارد تا دوباره به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها دست یابد.

سپاهان در مراحل قبلی تیم‌های شمس آذر قزوین ، استقلال ملاثانی ،ملوان انزلی  گل گهر سیرجان را شکست داده و به فینال راه یافت.در طرف مقابل مس رفسنجان با حذف استقلال، پیکان، تراکتور و آلومینیوم اراک راهی فینال شد.
فینال جام حذفی پنجشنبه شب این هفته 31 خردادماه ساعت 20 در ورزشگاه سردار آزادگان شهر قزوین برگزار می شود هر چند اخباری درباره تغییر احتمالی محل برگزاری فینال نیز شنیده شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره