نماد آخرین خبر

لجبازی ساوتگیت؛ ترکیبم را تغییر نمی‌دهم!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
لجبازی ساوتگیت؛ ترکیبم را تغییر نمی‌دهم!

ورزش 3/گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، تصمیم گرفته است که با وجود انتقادات شدید از عملکرد تیم در یورو ۲۰۲۴، تغییرات عمده‌ای در ترکیب تیم برای بازی مقابل اسلوونی ایجاد نکند و به بیشتر بازیکنانی که در دو دیدار قبلی به میدان رفته‌اند، اعتماد کند.

ساوتگیت تنها یک تغییر در ترکیب تیمی که در دو بازی اول به میدان رفته بود، ایجاد خواهد کرد. گفته می‌شود کانر گالاگر به جای ترنت الکساندر آرنولد وارد ترکیب اصلی خواهد شد. این بدان معناست که فیل فودن که در روزهای اخیر پستش در ترکیب مورد بحث قرار گرفته بود، باز هم در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.

عملکرد تیم ملی انگلیس در یورو ۲۰۲۴ تاکنون تحت انتقادات شدید قرار گرفته و بسیاری خواستار تغییرات اساسی در ترکیب تیم برای بازی آخر دور گروهی هستند. در میان این درخواست‌ها، آنتونی گوردون و کول پالمر از جمله بازیکنانی هستند که هواداران انتظار دارند در ترکیب اصلی قرار بگیرند. با این حال، انتظار می‌رود که هر دو بازیکن بازی را از روی نیمکت شروع کنند، چرا که ساوتگیت به مهاجمان فعلی تیم اعتماد زیادی دارد.

با توجه به تغییرات کم در ترکیب، ساوتگیت به دنبال این است که با حفظ ثبات تیم، به عملکرد بهتری دست یابد و از فشارهای وارده بر تیم بکاهد. تیم ملی انگلیس با یک تغییر و حفظ بیشتر نفرات ترکیب فعلی، امیدوار است که در بازی آخر مرحله گروهی نتیجه مطلوبی کسب کند و به مرحله حذفی صعود کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره