نماد آخرین خبر

دالیچ: جام برای ما تمام شد، از هواداران عذرخواهی می کنم

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
دالیچ: جام برای ما تمام شد، از هواداران عذرخواهی می کنم

ورزش 3/دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی، پس از تساوی ناامیدکننده مقابل ایتالیا که منجر به حذف کرواسی از یورو 2024 شد، به صحبت با خبرنگاران پرداخت.دالیچ: جام برای ما تمام شد، از هواداران عذرخواهی می‌کنم

امشب کرواسی که در بازی اول خود مقابل اسپانیا شکست خورده بود و در بازی دوم مقابل آلبانی به تساوی رسیده بود، برای صعود به مرحله حذفی به برد در برابر ایتالیا نیاز داشت. اما گل دقیقه 98 ماتیا زاکانی، کرواسی را از رسیدن به آرزویشان بازداشت و پرونده حضورشان در یورو 2024 را برای همیشه بست.

دالیچ در این مصاحبه گفت: «ما در لحظات آخر بازی مقابل آلبانی و امروز هم در ثانیه‌های پایانی گل خوردیم. فقط می‌توانم به بازیکنانم به خاطر جنگندگی، تعهد و فداکاری‌شان تبریک بگویم. اما این جام برای ما تمام شد.»

او در ادامه صحبت‌هایش افزود: «کرواسی عملکرد خوبی داشت، به خصوص در نیمه اول. ما گلی دریافت نکردیم، کاری که در بازی‌های مقابل اسپانیا و آلبانی نتوانستیم انجام دهیم. فقط می‌توانم به بازیکنانم برای یک مبارزه عالی تبریک بگویم.»

دالیچ در مورد حذف کرواسی از یورو گفت: «ما دو پنالتی از دست دادیم و دو گل در وقت‌های تلف شده دریافت کردیم، این سرنوشت ما بود. در مورد صعود به مرحله بعد، ما نمی‌توانیم روی آن تأثیر بگذاریم. ما خودمان سرنوشتمان را در دست داشتیم. از هوادارانی که ما را تشویق کردند تشکر می‌کنم، از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم. بیشتر از همه به خاطر آن‌ها ناراحتم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره