ايسنا/ سرمربي شهرخودرو معتقد است ديدار اين تيم برابر تراکتور حکم يک فينال را دارد و شناخت خوبي از حريفش دارد.
سهراب بختياري‌زاده سرمربي شهرخودرو در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر تراکتور گفت: بعد از ديدار با پارس جم دو سه نکته براي ما مهم بود. اولين نکته دور کردن ناراحتي باخت و آغاز شادابي در تمرينات بود. نکات بعدي فني بود اما مهمترين نکته اين بود که به بازيکنان يادآوري کنم ديدار با تراکتور مثل يک فينال است. بازيکنان باتجربه شهرخودرو اين موضوع را مي‌دانند و فکر نکنم اين فرصت را از دست بدهند.
او در خصوص تمرکز نداشتن بازيکنان تيمش در ديدار برابر پارس جنوبي و حواشي روز معارفه گفت: اين حس را داشتم که اين مي‌تواند تاثير منفي داشته باشد اما باختن جزوي از فوتبال است. ما تلاش مي‌کنيم دوم شويم در ليگ و قدر فرصت ها را بدانيم و از باخت مقابل پارس درس عبرت بگيريم تا بازيکنان بتوانند ضعف‌هاي روحي وفني خود را پوشش دهند و وآن‌ها را اقويت کنند. بايد تفکرات منفي اشتباه را کنار بگذارند و از تجربه بازي قبل براي پيروزي برابر تراکتور استفاده کنند.
بختياري‌زاده در خصوص محرومان و مصدومان تيمش گفت: همه مجموعه ما حرفه‌اي هستم و صلاح نمي‌دانم بگويم کدام بازيکنم محروم و کدام مصدوم است. به اين ذهنيت رسيديم که کل مجموعه براي برتري برابر تراکتور تلاش کنند.
او در خصوص حريف تبريزي خود گفت: تراکتور تيم خوب و جواني است. آن‌ها در خط دفاع بازيکنان خوب و بازي سازي هستند اما اميدوارم بازيکنانم فردا خودشان را نشان دهند.
سرمربي شهرخودرو در خصوص حضور صداقت در کادر فني تراکتور و شناخت زياد او از تيم مشهدي گفت: از همه عزيزاني که قبل از من اينجا بودند، تشکر کنم. در فوتبال روز الآن تيم‌ها به راحتي يکديگر را آناليز مي‌کنند و خيلي راحت شرايط فني يکديگر را معرفي مي‌کنند. مهمترين نکته، درک خود مربي از خود تيمش است و همان قدر که آن‌ها از من شناخت دارند، من هم از آن‌ها و تيمشان شناخت دارم. دستياري قرار نيست به کادر تيم من مربي اضافه شود و فقط به من حسين بادامکي پيشنهاد شد که باعث افتخار است که با کار کنم. همدلي کادرفني مي‌تواند به تيم ما کمک کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar