ايسنا/ سرمربي تيم فوتبال شهر خودرو مي‌گويد ديدار تيمش برابر سپاهان در راه کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا يک فينال محسوب مي‌شود.
سهراب بختياري‌زاده، سرمربي تيم فوتبال شهر خودرو در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر سپاهان اظهار کرد: خدا را شکر شرايط خوب است و بعد از بازي برابر استقلال خوب تمرين کرديم. همه ديدند که مي‌توانستيم استقلال را شکست دهيم. شرايط به گونه‌اي بود که متاسفانه مساوي کرديم. چيزي که خيلي اهيمت دارد اين است که بازيکنان بازي با سپاهان را درک مي‌کنند و مي‌دانند که اين بازي چقدر اهميت دارد و به نوعي فينال مسابقات ليگ است. با بردن سپاهان مي‌توانيم براي گرفتن سهميه در صد زيادي براي خودمان شانس قائل باشيم.
او درباره سپاهان هم توضيح داد:‌ اگر انصاف را رعايت کنيم سپاهان تحت هر شرايطي قابل احترام است و اين اتفاقات براي هر تيمي ممکن است رخ بدهد. البته نبود آقاي قلعه‌نويي چيزي از ارزشهاي خودش و سپاهان کم نمي‌کند. اصفهان و سپاهان هميشه فوتبال خوبي بازي مي‌کنند. يادمان باشد سپاهان شرايطي دارد که مي‌خواهد از بازي فردا به عنوان يک فرصت استفاده کند ولي مهم‌تر از اين انگيزه‌اي است که بازيکنان ما دارند. به اميد خدا فردا بايد بتوانيم با يک بازي قوي و با هوش بيشترين امتياز را کسب کنيم.
بختياري‌زاده درباره محرومان و مصدومان تيمش هم گفت:‌ من هميشه گفته‌ام درباره بازيکنان محروم و مصدوم و عزيزاني که نيستند اظهار نظر نمي‌کنم. چيزي که براي من مهم است يک گروه پر قدرت است که همه با همدلي در کنار هم باشيم و اگر بازيکني حضور ندارد يک نفر ديگر بايد جايگزينش شود و با تمام وجود در خدمت تيم باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد