ورزش 3/ يحيي توره، ستاره سابق و ساحل عاجي معتقد است زمان جدايي پپ گوارديولا از منچسرسيتي فرا رسيده است.
يحيي توره در طول دوران حضور در بارسلونا و منچسترسيتي رابطه بسيار بدي با پپ گوارديولا داشت و بارها نيز عليه او مصاحبه کرده بود. حالا يحيي توره در مصاحبه اي معتقد است سيتي عليرغم هزينه هاي فراوان در فتح ليگ قهرمانان ناکام بوده و در اين شرايط ممکن است اخراج پپ گوارديولا بهترين راه حل براي تغيير اوضاع در اين باشگاه باشد. سيتي با شکست 1-3 مقابل ليون در مرحله يک چهارم نهايي با ليگ قهرمانان وداع کرد.
يحيي توره گفت: "پپ گوارديولا براي فتح ليگ قهرمانان استخدام شده و وقتي ليورپول و ساير تيم ها را مي بينيد که بدون چنين هزينه هاي گزافي در بازار نقل و انتقالات و خريد بازيکنان بزرگ مي توانند فاتح ليگ قهرمانان اروپا شوند براي تان بسيار عجيب و نااميد کننده است.
بي شک سيتي گوارديولا را براي فتح عناوين مهم استخدام کرده و هنوز اين اتفاق رخ نداده و شرايط به شکلي که مديران سيتي خواهانش بودذند پيش نرفته است. البته همه مي دانند که پپ گوارديولا سرمربي بزرگي در دنياي فوتبال محسوب مي شود، اما وقتي شرايط خوب پيش نمي رود گاهي اوقات به تغيير نياز داريم و بايد شرايط را عوض کرد. خواهيم ديد در آينده چه اتفاقاتي در منچسترسيتي رخ خواهد داد."

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد