تسنیم/ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ابراز امیدواری کرد، دیدار پیش روی تیمش در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال جذاب و تماشاگرپسند باشد.
یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل سایپا در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: در بازی‌های قبل هم به جز دیدار مقابل ذوب‌آهن بد نبودیم. بازی خوبی بود و توانستیم سه گل بزنیم. از اول هم گفته بودیم پس از مسجل شدن قهرمانی برای چهار بازی بعدی می‌جنگیم و خدا را شکر امروز بچه‌ها خوب بودند و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.
وی در ادامه افزود: جای هواداران‌مان در ورزشگاه خالی بود و دوست داشتیم جلوی آنها به پیروزی برسیم. بار دیگر این قهرمانی که مقتدرانه و با 67 امتیاز به دست آمد را تبریک می‌گویم. به تیم سایپا هم تبریک می‌گویم. خوشحالم در لیگ برتر ماندند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دربی پایتخت تصریح کرد: چیزی که اهمیت دارد ریکاوری قبل از دربی بازیکنان است. مثل دربی قبل امیدواریم اول بازی جذابی باشد. دربی قبل دیدیم که پرگل بود و هواداران لذت بردند از آن بازی. فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی هم در دربی قبل انجام دادیم. در هر صورت تا دربی وقت داریم و آن موقع می‌توانیم در مورد آن بازی صحبت کنیم.
گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی پرسپولیس - سایپا نیز گفت: به نوبه خودم از همه کسانی که برای پایان یافتن لیگ تلاش کردند، تشکر می‌کنم. با تمام کش ‌و‌قوس‌هایی که وجود داشت، خوشحالم لیگ تمام شد. شما خودتان هم دیدید که پاک‌ترین حوزه جامعه ما فوتبال بود. با توجه به رسیدگی و تست‌هایی که گرفته شد، محافظت خوبی از همه بازیکنان و دست‌اندرکاران فوتبال شده بود. فکر می‌کنم پاک‌ترین محیط جامعه هم همین فوتبال بود. یک بار دیگر قهرمانی پرسپولیس را تبریک می‌گویم. بازی خوبی انجام دادیم و سه امتیاز را هم به دست آوردیم. جای هواداران‌مان خالی بود و دوست داشتیم این سه امتیازها را جلوی هواداران به دست بیاوریم.
وی ادامه داد: بچه‌ها بازی خوبی انجام دادند و پرتلاش و باانگیزه بودند. علی‌رغم اینکه قهرمان شده بودیم به نظرم در چهار بازی آخر توانستیم انگیزه آنها را حفظ کنیم. امروز بازی رو به جلو و شناوری انجام دادیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. از سایپا هم تشکر می‌کنم و خوشحالم که در لیگ برتر ماندند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط تیمش برای دربی هم خاطر نشان کرد: مهم است که ما ریکاوری خوبی داشته باشیم. از الان صحبت کردن در مورد دربی کمی زود است، ولی می‌دانیم که بازی حساسی است و امیدوارم مانند دربی قبل که تماشاگرپسند بود همین اتفاق در این بازی هم تکرار شود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید