ورزش 3/ ستاره ايراني الشحانيه دو گل در بازي پاياني فصل زد، اما درخشش او مانع از سقوط تيمش نشد.
در يکي از ديدارهاي هفته بيست و دوم و پاياني فصل ۲۰-۲۰۱۹ ليگ ستارگان قطر، تيم الشحانيه که رامين رضاييان را مثل هميشه به‌عنوان مدافع راست در ترکيب داشت، از ساعت ۲۱ پنج‌شنبه شب در استاديوم الجنوب مقابل الخوري قرار گرفت که يک پله بالاتر از آنها در جايگاه يازدهم بود.
الشحانيه که در تلاش براي کسب پيروزي و قطعي کردن بقا در ليگ ستارگان بود، بازي را هجومي آغاز کرد و در لحظات ابتدايي روي پاس بلند از ميانه زمين به پشت مدافعان، با خطاي محمد جمعه روي رامين رضاييان که با دست او را متوقف کرد، صاحب يک ضربه پنالتي شد.
رامين رضاييان که يکي از بهترين گلزنان ليگ ستارگان محسوب مي‌شود، پنالتي‌اي که گرفته بود را در دقيقه ۴ با يک ضربه چيپ تماشايي تبديل به گل کرد تا الشحانيه از الخور پيش بيفتد.
در ادامه الخور کار را به تساوي کشيد و نيمه اول با نتيجه يک بر يک خاتمه يافت، اما الشحانيه باز هم در دقيقه ۵۳ دروازه خود را باز شده ديد تا در آستانه شکست خارج از خانه و سقوط قرار بگيرد.
الشحانيه که نمي‌خواست بازنده اين بازي باشد، حملات زيادي به وجود آورد و بالاخره موفق شد در دقيقه ۷۴  روي يک پاس در عمق و شوت تک‌ضرب رامين رضاييان گل دوم و تساوي را به ثمر رساند.
اما در ادامه تلاش رضاييان و هم‌تيمي‌هايش براي زدن گل سوم نتيجه‌اي نداشت تا اين بازي با تساوي ۲ بر ۲ خاتمه پيدا کند.
توقف ياران رضاييان در اين مسابقه موجب شد تا ۱۶ امتيازي شوند و فصل را با قرار گرفتن در قعر جدول به پايان ببرند و از ليگ ستارگان قطر سقوط کنند؛ الخور نيز با تساوي برابر الشحانيه ۱۷ امتيازي شد و در جايگاه يازدهم ايستاد تا به مرحله پلي‌آف برود.
رامين رضاييان با دو گلي که مقابل الخور به ثمر رساند، تعداد گل‌هاي خود در پايان فصل ۲۰-۲۰۱۹ ليگ ستارگان قطر را به عدد ۱۳ رساند تا پس از اکرم عفيف ۱۵ گله و بغداد بونجاح و ياسين براهيمي ۱۴ گله، در جايگاه سوم جدول برترين گلزنان قرار بگيرد که اتفاق مهمي براي يک مدافع راست به حساب مي‌آيد.
رضاييان در کنار گل‌هاي پُرتعدادي که به ثمر رساند، نشان داد در گرفتن پنالتي هم مي‌تواند موفق کار کند؛ درست مثل دوست صميمي و هم‌بازي قديمي‌اش مهدي طارمي که در پرتغال به گلزني و پنالتي گرفتن شهرت پيدا کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد