ورزش 3/ خولن لوپتگي، سرمربي سويا، معتقد است که تيمش در ديدار فينال ليگ اروپا مقابل اينتر کار دشواري پيش رو خواهد داشت.

موفق ترين تيم دو دهه اخير رقابت‌هاي ليگ اروپا امشب در شهر کلن آلمان و در بازي فينال اين رقابت‌ها رو در‌‌ روي اينتر قرار خواهد گرفت؛ حالا اما سرمربي اسپانيايي اين تيم يعني خولن لوپتگي اميدوار است ششمين قهرماني در اين تورنمنت را هم به ويترين افتخارات سويا اضافه کند.
خولن لوپتگي پيش از اين ديدار حساس فينال مقابل اينتر گفت: " اينتر مانند همه تيم هاي تحت هدايت آنتونيو کونته، بسيار کامل است. آنها قابليت هاي زيادي در خط حمله دارند و خط دفاع شان نيز بسيار مستحکم است و کم تر به شما فرصت گلزني مي دهند. با اين حال ما سعي مي کنيم مثل هميشه استحکام خود را حفظ کنيم. 
ما با تواضع و احترام کامل پا به اين مسابقه مي گذاريم. مي‌دانيم که جزئيات در چنين مسابقاتي تاثيرگذار هستند پس بايد تمرکز خود را حفظ کنيم."
لوپتگي درباره همتاي خود در اينتر يعني آنتونيو کونته گفت: " کونته سرمربي بزرگ است و ذهنيت خود را به هر تيمي که در آن حضور داشته تحميل کرده است. اينتر پر از بازيکناني است که براي رقابت قهرماني در سري آ آماده هستند. اين يک واقعيت است. با اين حال ما به خودمان اطمينان داريم و مي‌خواهيم عملکرد خوبي ارائه دهيم." 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد