تسنيم/ مدافع مياني انگليسي تيم فوتبال منچستريونايتد به دليل درگيري با پليس يونان، بازداشت شده است.
 به نقل از نشريه سان، پليس کشور يونان از دستگيري هري مگواير مدافع مياني تيم فوتبال منچستريونايتد در جزيره «ميکونوس» اين کشور به دليل درگيري با مأموران اين سازمان خبر داد.
گويا بازيکن 85 ميليون پوند  منچستريونايتد در ساعت بامدادي روز چهارشنبه با مأموراني که براي رسيدگي به يک مورد درگيري در در يک کافه حضور پيدا کردند، درگيري لفظي پيدا مي‌کند و پس از بيان الفاظي توهين‌آميز حتي به يکي از آنها ضربه مي‌زند. طبق ادعاي نشريه سان، مگواير در  اين کافه‌ که حتي به دليل شيوع کرونا از ارائه خدمات به مشتريان در ساعات پاياني شب منع شده بود، با گروهي ديگر از توريست‌هاي انگليسي حاضر در محل درگير مي‌شود و زماني که پليس مداخله مي‌کند تا جو را آرام کند به جاي همکاري با پليس به درگيري ادامه مي‌دهد. به اين ترتيب پليس هم براي بازداشت او اقدام مي‌کند که اين بار بازيکن منچستريونايتد مقاومت مي‌کند و حتي به مأموران توهين مي‌کند و با يکي از آنها درگير مي‌شود.
طبق گزارش رسانه‌هاي محلي مگواير 27 ساله به درگيري لفظي اکتفا نمي‌کند و حتي به يکي از مأموران ضربه هم مي‌زند. علاوه بر دو فرد بريتانيايي ديگر هم که براي سپري کردن تعطيلات به يونان سفر کرده بودند، بازداشت و به اداره پليس انتقال داده شده‌اند.
سايت باشگاه منچستريونايتد نيز خبر دستگيري مگواير را تأييد و در عين حال از همکاري کامل بازيکن اين تيم با پليس يونان خبر داده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد