تسنيم/ سرمربي تيم فوتسال بانوان مس رفسنجان گفت: فينال سختي داشتيم اما از موقعيت‌هاي‌مان استفاده کرديم و رسيدن به قهرماني حس خيلي خوبي دارد.
عاطفه رضايي پس از قهرماني ليگ برتر فوتسال بانوان گفت: بازي خيلي خوبي در فينال داشتيم. نيمه اول فشار بالايي داشت چون سايپا در صدد جبران نتيجه دور رفت بود و ما تحت فشار بوديم اما بعد از 10 دقيقه به گل رسيديم و همان باعث شد تيم سايپا "پاور پلي" کند و ما سه گل را در پاور پلي زديم. همه چيز خوب بود و سايپا هم خيلي خوب شروع کرد اما ما از موقعيت‌هاي‌مان استفاده کرديم.
وي با اشاره به جبران شکست فينال سال گذشته مقابل ملي حفاري اهواز اظهار داشت: وقتي نتايج زحمات را مي‌بينيد حس خيلي خوبي دارد. سال گذشته نتوانستيم در فينال موفق باشيم اما امسال اين اتفاق رخ داد و حس خيلي خوبي است که با هدف و تمام تلاش و زحماتت به قهرماني دست پيدا کنيد.
سرمربي تيم فوتسال بانوان مس رفسنجان از پاداش ويژه مديرعامل باشگاه خبر داد و افزود: مديرعامل باشگاه بعد از اهداي کاپ و مدال، بازيکنان را به شام دعوت کرد و قول پاداش ويژه داد که نمي‌دانم پاداش ويژه‌شان چيست و چقدر است؟
وي مشکل ليگ برتر فوتسال بانوان امسال را طولاني شدن مسابقات عنوان کرد و گفت: مشکل مسابقات ليگ برتر امسال اين بود که به دليل شيوع ويروس کرونا رقابت‌ها خيلي طولاني شد و تيم‌هاي شرکت کننده زياد بودند که خدا را شکر شنيده‌ايم امسال مرحله پلي آف ليگ برتر را برداشته اند. سال 98 تعداد تيم‌ها بالا بود و واقعا خسته مي شدند و برگزاري مسابقات نيز سخت بود.
رضايي در پايان يادآور شد: برگزاري مسابقات در شرايط شيوع ويروس کرونا هزينه زيادي داشت که باشگاه متحمل شد و ما هم جواب حمايت‌هاي باشگاه را داديم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد