فارس/ مسئول برگزاري رقابت هاي جام حذفي گفت: با توجه به محدوديت زماني نمي توان دربي را به تعويق انداخت و اين بازي در زمان اعلام شده برگزار مي شود.
اميرحسين روشنک درباره درخواست تيم هاي استقلال و پرسپوليس براي تعويق ديدار نيمه نهايي جام حذفي اظهار داشت: اين بازي به هيچ وجه تعويق نمي افتد و موضع سازمان ليگ هم برگزاري بازي در تاريخ اعلام شده است زيرا زمان ديگري براي برگزاري مراحل نيمه نهايي و فينال جام حذفي نداريم.
وي افزود: قرار است تيم هاي ايراني از 24 شهريور در ادامه رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا شرکت کنند اما تيم هاي تراکتور و نفت مسجد سليمان که درگير اين رقابت ها نيستند، نمي توانند بازي نيمه نهايي جام حذفي را برگزار کرده و فينال را در شرايطي انجام بدهند که بايد ابتدا بدنسازي کنند.
مسئول برگزاري رقابت هاي جام حذفي توضيح داد: اگر قرار باشد بازي استقلال و پرسپوليس لغو شود، دو تيم ديگر پس از برگزاري بازي شان بايد به استراحت بروند تا پس از بازي هاي ليگ قهرمانان ابتدا بازي دربي انجام شود و سپس با بدنسازي مجدد ديدار فينال برگزار شود که اين حالت به هيچ وجه امکان پذير نيست. 
روشنک تصريح کرد: پس از ليگ قهرمانان به هيچ وجه نمي توانيم ديدار نيمه نهايي و فينال جام حذفي را برگزار کنيم و اگر قرار باشد اکنون بازي دربي تعويق بيفتد، بايد بازي هاي اين مرحله را به فصل بعدي موکول کنيم که به دليل محدوديت زماني فصل آينده هم جا و زماني براي برگزاري بازي هاي نيمه نهايي و فينال باقي نمي ماند. به همين دلايل هم سازمان ليگ روي برگزاري بازي دربي در همان  تاريخ اعلام شده اصرار دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد