تسنیم/ بانوی پیر قصد دارد پروژه بازسازی خود با هدایت سرمربی جدیدش را با کنار گذاشتن چند بازیکن تیم آغاز کند.
به نقل از شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، باشگاه یوونتوس خواهان فسخ قرارداد گونسالو ایگواین و سامی خدیرا شده اما این دو بازیکن تنها بخشی از چندین نفری هستند که آندره‌آ پیرلو سرمربی جدید تیم به باشگاه گفته به آنها نیازی ندارد.
بر اساس گزارش اسکای اسپورت ایتالیا؛ پیرلو آماده است که تعدادی از بازیکنان پا به سن گذاشته تیم را کنار بگذارد که ایگواین و خدیرا هم جزو آنها هستند اما نگرانی باشگاه از آن است که این دو نفر نخواهند به توافق دو جانبه برای فسخ قراردادشان رضایت دهند که در آن صورت کار باشگاه برای خلاص شدن از دست آن سخت خواهد شد.
با توجه به ضررهای مالی هنگفتی که یووه از بحران کرونا و حذف زودهنگامش از لیگ قهرمانان اروپا خورده است، این تیم به دنبال کاهش هزینه‌هایش است که یکی از آنها مرخص کردن بازیکنان مازاد و دارای حقوق‌های قابل توجه است اما انتظار می‌رود که این بازیکنان حداقل بخشی از مطالبات خود تا پایان قراردادهای‌شان را درخواست کنند.
یوونتوس امیدوار است ایگواین و خدیرا در حرکتی مشابه به بلیز ماتویدی - کسی که با توافق دو جانبه قراردادش را فسخ کرد و راهی تیم اینتر میامی شد - با بیانکونری وداع کنند. برخلاف دیگر بازیکنان مازاد تیم مانند فدریکو برناردسکی، داگلاس کاستا و حتی الکس ساندرو که مشتری دارند و یووه از فروش‌شان می‌تواند درآمد کسب کند، برای ایگواین و خدیرا فعلاً هیچ مشتری دست به نقدی پیدا نشده است.
آخرین گزارش‌های رسانه‌های ایتالیایی حاکی از آن است که ماتیا پرین دروازه‌بان ذخیره یوونتوس که فصل گذشته به صورت قرضی در جنوا بازی می‌کرد از فولام پیشنهاد دارد. شایعه‌ای منتشر شده مبنی بر اینکه دانیله روگانی مدافع میانی جوان تیم تورینی هم ممکن است با هکتور بیرین مدافع اسپانیایی بارسلونا معاوضه شود که این خبر نادرست از آب درآمد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید