تسنيم/ بانوي پير قصد دارد پروژه بازسازي خود با هدايت سرمربي جديدش را با کنار گذاشتن چند بازيکن تيم آغاز کند.
به نقل از شبکه اسکاي اسپورت ايتاليا، باشگاه يوونتوس خواهان فسخ قرارداد گونسالو ايگواين و سامي خديرا شده اما اين دو بازيکن تنها بخشي از چندين نفري هستند که آندره‌آ پيرلو سرمربي جديد تيم به باشگاه گفته به آنها نيازي ندارد.
بر اساس گزارش اسکاي اسپورت ايتاليا؛ پيرلو آماده است که تعدادي از بازيکنان پا به سن گذاشته تيم را کنار بگذارد که ايگواين و خديرا هم جزو آنها هستند اما نگراني باشگاه از آن است که اين دو نفر نخواهند به توافق دو جانبه براي فسخ قراردادشان رضايت دهند که در آن صورت کار باشگاه براي خلاص شدن از دست آن سخت خواهد شد.
با توجه به ضررهاي مالي هنگفتي که يووه از بحران کرونا و حذف زودهنگامش از ليگ قهرمانان اروپا خورده است، اين تيم به دنبال کاهش هزينه‌هايش است که يکي از آنها مرخص کردن بازيکنان مازاد و داراي حقوق‌هاي قابل توجه است اما انتظار مي‌رود که اين بازيکنان حداقل بخشي از مطالبات خود تا پايان قراردادهاي‌شان را درخواست کنند.
يوونتوس اميدوار است ايگواين و خديرا در حرکتي مشابه به بليز ماتويدي - کسي که با توافق دو جانبه قراردادش را فسخ کرد و راهي تيم اينتر ميامي شد - با بيانکونري وداع کنند. برخلاف ديگر بازيکنان مازاد تيم مانند فدريکو برناردسکي، داگلاس کاستا و حتي الکس ساندرو که مشتري دارند و يووه از فروش‌شان مي‌تواند درآمد کسب کند، براي ايگواين و خديرا فعلاً هيچ مشتري دست به نقدي پيدا نشده است.
آخرين گزارش‌هاي رسانه‌هاي ايتاليايي حاکي از آن است که ماتيا پرين دروازه‌بان ذخيره يوونتوس که فصل گذشته به صورت قرضي در جنوا بازي مي‌کرد از فولام پيشنهاد دارد. شايعه‌اي منتشر شده مبني بر اينکه دانيله روگاني مدافع مياني جوان تيم توريني هم ممکن است با هکتور بيرين مدافع اسپانيايي بارسلونا معاوضه شود که اين خبر نادرست از آب درآمد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد